Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti be szoktatok menni...

Szülők, ti be szoktatok menni a fürdőszobába amikor fiatok-lányotok fürdik és épp onnan kell valami?

Figyelt kérdés
Nem szokott ebböl kellemetlen helyzet kialakulni ha az ellenkező nemü megy be valamiért?? Hány éves korig nem zavarja őket?

2018. máj. 5. 17:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
15 éves fiú vagyok, engem például egyáltalán nem zavar, ha anyám meglát meztelenül. De tudom, hogy 10-11 éves koromban sokkal szégyenlősebb voltam.
2018. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk éppen ezért van zár az ajtón, hogy még véletlen se menjen be más ilyen esetben - ennyi magánszféra mindenkinek jár!
2018. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Nagy fiam van 25 éves. Olyan 10 éves kora óta nem mászkálok be a fürdőszobába ha fürdik. Nem azért mert zavarná vagy engem zavarna, hanem azért mert a tisztálkodás az magánszféra. Az embernek szükség van a magánszférára, és nem ilyenkor kéne zavarni a másikat.

Ha kell valami a fürdőből akkor korábban kihozom, vagy megvárom míg végzett a fürdéssel.

2018. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
99%
Bekopogok,hogy bemehetek-e.Mert zárt ajtón kopogni illik,ugye.
2018. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
10 éves kor után nem.
2018. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is minimum be kell kopogni és ha azt mondja jöhet akkor oké,addig el tudja úgy takarni magát hogy az objektumok le látszódjanak ki.:-)
2018. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Hozzám ritkán jönnek be, de olyankor általában kopognak
2018. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
94%
Hozzám folyton bejárkálnak, szinte nincs olyan alkalom, hogy nem... Nem egy hatalmas probléma, de tud nagyon zavaró is lenni.
2018. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
6 éves lányunk,még simán elvárja,hogy az apja beüljön a kád mellé egy sámlira és szórakoztassa :) Igaz csak mi ketten láthatjuk meztelenül,egyébként nagyon szemérmes.
2018. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
38%
Mi egyfolytában bejárkálunk, mindegy éppen mit csinál a fürdőszobában lévő személy. Anyukám, apukám, öcsém, bátyám én pedig 20 éves vagyok. Sokszor látom ebből kifolyólag anyát vagy apát meztelenül, mivel ők a zuhanyból kilépve törölköznek meg. :D Én felveszem a törölközőt magamra ha kilépek, öcsém és bátyám dettó. Ha éppen wc-zni kell, vagy fogat mosni vagy bármi akkor bemegyünk, nem létezik olyan, hogy kulcs az ajtóhoz. :D Jobb esetben bezárjuk magunk után az ajtót. Wc-n ülve pedig csak akkor szoktuk bezárni (de akkor sem mindig) ha nagywécézünk.
2018. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!