Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez normális? Ha nem mit tegyek?

Ez normális? Ha nem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fiatal anyuka vagyok, a lányom 13 éves, és nem úgy vuselkedik mint amire számítottam.

A férjem matematikus, fizikus,és olyan mintha a gyerekből "zsenit" akarna nevelni.

A lány teljesen rá ban kattanva a sci-fikre, és a dokumentum filmekre, és olyanokról beszélgetnek mint pl.: a relativitás elmélet, csillagászat időutazás, klónozás.

Barátai nem igazán vannak, nagyon sokat olvas (főleg sci-fik, és csillagászattal kapcsolatos könyveket).

Ez baj?

13 évesen nem a barátnőivel kéne moziba mennie, meg fagyizni járnia?



2018. máj. 5. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
99%
Nem baj. Nem minden kamaszt a csavargás érdekel. Fogadd el hogy neki más az érdeklődési köre.
2018. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Nyugi, csak más az erdeklodesi köre :)
2018. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem sok lányos anyuka lenne a helyedben. Szerintem az én anyám is lett volna annó. 😅😆
2018. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Milyen fiatal anyuka, egy 13 éves gyerekkel? Minimum 30 vagy.

És ha már egy matematikus-fizikus a férjed, nem kellett volna a vele töltött évek alatt megtanulnod, hogy a “relativitáselmélet” az egy szó? Vagy hogy vesszőkkel válaszd el a felsorolásokat? Olyan, mintha egy tini írta volna ezt ki... gyanítom, hogy pontosan az történt. Miért írkálsz anyukád nevéven?

2018. máj. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem baj. Sokkal jobb, ha scifiket és a fent soroltakról olvas és tud, mintha csücsörítős, pucsítós szelfiket csinálna.
2018. máj. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Én ugyanígy viselkedtem ennyi idősen, bele voltam őrülve a természettudományokba, meg 13 évesen orvos akartam lenni. Azóta rájöttem, hogy ez nem az én világom, nem tudnék ezzel foglalkozni, inkább humán heállítottságú vagyok, de mai napig érdekesnek találom ezt a témát.


13 évesen alig voltak barátaim, a szociális életem különböző okokból egy tragédia volt. Most 18 éves vagyok, és vannak barátaim, meg gyakran járok el velük ide-oda. Fog még ez alakulni. Örülj neki, hogy művelődik.

2018. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

13 évesen kezdtem novellákat írni, emelett az időm 99%-ban olvastam.


Hol tudományról, hol regényeket, ezerfélét, bővítettem a szkincsemet, faltam a könyveket és ontottam a - meglehetősen rossz, de akkor jónak tűnő - novellákat magamból.


Nem mindenki "barátnőzős" :)

2018. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Miért lenne baj? Már 10 évesen érdekelt a csillagászat.

Az már inkább probléma, hogy nincsenek barátai, de helyette nem tudsz barátokat szerezni neki. Abban támogasd, hogy ne érezze emiatt rosszul magát.

2018. máj. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy baj.
2018. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
90%
Nem baj, az én anyám örülne, ha ilyen lennék, nem pedig egy „lázadó, csavargó” 😅😂Pedig idősebb vagyok, dehát ez van, így kell elfogadnia
2018. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!