Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen lehet házibuli...

14 évesen lehet házibuli szülő nélkül?

Figyelt kérdés
Évzáró medencés bulit akarok tartani, csak visszafogottabb osztálytársaimmal.

2018. máj. 7. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Szülő nélkül vagy a szülők tudta nélkül? Nem mindegy.

Szülő nélkül egyébként igen, ha megbíznak benned a szüleid ÉS a többi szülő elengedi a gyerekét így, hogy tudja, nem lesz felnőtt felügyelet.


Én személy szerint nem szívesen engedném el a megbízható lányomat se egy ilyen bulira, mert nem akarom, hogy a többi részeg véletlenül a vízbe fojtsa.

2018. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem fognak inni.
2018. máj. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Szülőként írom: egyelőre nem. Ha bulit akarsz tartani, mindenben támogatlak, segítek szendvicseket gyártani, stb., stb., de nem mennék el otthonról. Visszavonulnék, hogy ne zavarjam köreiteket, de ha gond van, tudj szólni. Úgy gondolom, 14 éves gyerek anyjaként ez teljesen reális és ésszerű. Voltam ilyen buliban anno, teljesen jól éreztük magunkat, még üvegeztünk is (sokan tudják miről beszélek, mondjuk mi azt hiszem 7. osztályosok voltunk, csak szájrapuszi, amit már az óvodában is elejtenek a gyerekek), szóval jól éreztük magunkat, szólt a zene, táncoltunk, a fiú anyukája egyszer sem szólt közbe, pedig tudtuk, hogy otthon van.

Szülő legyen a közelben, de ne zavarjon semmiben, csak akkor, ha indokolt.

2018. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Max a mekiben, vagy ha én és az apja otthon vagyunk
2018. máj. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk most tervezi a lányom, bár ez barbecue party lesz, nem medencés. Nem lesznek egyedul, itthon leszünk mi is. Nem hagynék ekkora gyereket ilyen helyzetben felügyelet nélkül, de nem is fogok a nyakukon lógni
2018. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Én voltam ennyi idősen szülő nélkül, ezért a medence miatt aggódnék mert szinte biztos, hogy lesz alkohol és egy baleset megtörténhet megbízható gyerekkel is.
2018. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem lehetnének egyedül mert medencés buli nem játék. Ránk lennének bízva a gyerekek, így az én felelôségem.

Otthon lennénk és elvonulnánk a szobánkba, a gyerekek legyenek szabadon.

2018. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Én voltam ennyi idősen házibuliban, hát durva volt :D Az a lényeg, hogy legyen 1-2 kevésbé részeg ember köztetek és semmi baj nem lesz.
2018. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
14 évesen azért már belefér
2018. máj. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4%
de ne tőlünk kérdezd.
2018. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!