Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagy baj ha a 14 éves lányomna...

Nagy baj ha a 14 éves lányomnak megengedem alkalmakra a műkörmöt?

Figyelt kérdés

Eddig 3x volt műkörme.

Egyszer nyáron.

Egyszer ősszel,esküvő miatt és most tavasszal azaz májusban a konfirmálása miatt.

Tény,hogy szolid a körme és nem hosszabb az ujjainál. Sőt,szinte olyan,mintha a sajátja lenne.

Kitünő tanuló,nem fiúzik.

Nem iszik,nem cigizik.

Nem is nagyon jár ki,csak néha néha a barátnőivel.

Annyira nagy baj lenne?


2018. máj. 8. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem baj, de a sajátomnak nem engedném meg. Mükörmös végzettségem is van, szóval nem vagyok műköröm ellenes, de egy általános iskolás gyereknek teljesen felesleges, lakkozza ki, tanulja meg, hogy azt hogyan kell helyesen, esetleg ha nagyon akarja kaphat gel lakkot, bár azt is inkább 14 fölött engedném, műkörmöt meg 16 fölött.
2018. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 15 évesen volt először zselés, nem volt hosszabbítva, csak a sajátomra. Szolid, francia. Még felnőttként sem akartam extrémebbet. Én is kitűnő tanuló voltam, egyetemre jártam. Tisztességesen neveltek a szüleim, soha semmi probléma nem volt velem. Az első barátom 16 éves koromban lett, ő volt az egyetlen, már sok-sok éve a férjem. Nem a műkörmön múlik kiből mi lesz. Nekem fiam van, de ha egyszer lányom lesz akkor én sem fogok neki tiltani ilyen dolgokat.
2018. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Felesleges. Utàna lereszeli vagy lenöveszti? Egyik sem túl esztétikus latvàny. Ünnepre, egy alkalomra ezért nem csináltatom meg magamnak se.

14 éves gyereknek végképp nem szükséges.

Gondolom, nem végez olyan sok házimunkát, hogy letörjön a körme, és nem fontos, hogy az ügyfelekkel beszélve ápolt legyen a keze. Akkor meg MINEK?

2018. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem gáz. Inkább ilyesmiben élje ki magát, mint maradandó dolgokban. Én lakkozom a körmöm kb 10 éves korom óta, mégis rendes ember lett belőlem. De ez valahogy mindig igényem volt.
2018. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%

Gyűlölöm a műdolgokat, úgyhogy kizárt dolog.

Ápolja a saját körmét olyan szinten, hogy az szép legyen és akkor nincs szükség műkarmokra.

2018. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem nagy baj, ha minőségi körmössel van csináltatva, sok utánajárás után, nem Sufni Jucival a teleprül. Nekem is volt ilyen idősen nagyon szolid, rövid műkörmöm, én pl. a körömrágásról szoktam le a segítségével. Nem lett a körmömnek sem baja. Nem lettem r...c sem, műnő sem.
2018. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem azzal nincs baj, ha a tinik kipróbálnak bármilyen "nőcis" dolgot ezzel is keresve, kifejezve magukat, csak azzal, ha azt hiszik, anélkül nem szépek, mert az igazi körme vagy szemöldöke/haja/bőre...stb. gáz és takargatnivaló és álca nélkül egy tapodtat se. Te érezheted, hogy melyik hajtja.
2018. máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem így alkalmakra nem baj.
2018. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi keresnivalója műkörömnek egy 14 évesen.
2018. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Konfirmálásra műköröm XD

és ha az iskolája nem engedi mit csinál? Letépi?

2018. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!