Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti hogy fejeznétek ki a...

Ti hogy fejeznétek ki a hálátokat?

Figyelt kérdés

Szóval a fiam 16 éves, irtózatos rosszcsont. :)

De mióta megszületett a kishúga, valami pálforduláson megy keresztül. Segít itthon, olyan rend van a szobájában, hogy szerintem még nálunk sincs ilyen a párommal. Nem hagyja, hogy én mosogassak, takarítsak, mindenben rengeteget segít. A picivel is képes órákig eljátszani. Múltkor jöttek a barátai, hogy menjen velük bulizni, konkrétan az ablakon ordított ki, hogy hagyják békén, a húgával van.

Mikor boltba megyünk, még azt sem hagyja, hogy egy tejet én cipeljek. Szóval komolyan rá sem ismerek. Arra azért mindenképp igyekszem rávenni, hogy járjon csak el néha a barátaival, mert nem szeretném, ha a kapcsolatai rovására menne a változása.

Viszont most lesz szülinapja és szeretném, ha érezné, hogy nagyon sokat jelent a támogatása számunkra.

Nagyon szereti a karórákat, és gondolkodtam azon, hogy megveszem neki az 'álomóráját', mert amennyit segít, igazán megérdemli.

A páromnak is rengeteget segít, ha szerelni kell valamit, mindig ott van vele, és tanul tőle. Mert ugye ő (mármint a fiunk) nem egy műszaki beállítottságú ember, sokkal inkább lexikális típus, de ügyes azért és már sok mindent meg tud csinálni ő is.

Tehát a kérdésem az lenne, hogy milyen ajándékot adnátok, ami kellően kifejezi, hogy nagyon jól esik, hogy (végre :)) kimutatja a szeretetét , és hogy ennyit segít.


2018. máj. 12. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Én inkább azon aggodnék, hogy teljesen alárendeli magát a tesójának
2018. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

En nem aggodnek. Lehet csak kezdeti fellelkesules mindenesetre nagyon aranyos es kedves tole. Biztosan nem fogja ezt csinalni orok eletere de az biztos hogy nagyon szeretni fogja a kesobbiekben is a tesojat.

En az ora hatlapjara gravitoztatnek valami kedveset. Ezentul pedig figyelnek az igenyeire sokszorosan es probalnek a kedveben jarni amiben csak tudok. Kedvenc etelek pl es hasonlok.

2018. máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én megvenném amire már régóta vágyik, ha órát akkor órát. De nem ezzel letudva, hanem a mindennapokban is apró figyelmességekkel kedveskednék neki. Végül is ez a természetes, mégis csak a gyereked ő is. Érezze, hogy fontos és jól esik neked, hogy ennyire szereti a testvérét és segít. Pl. kedvenc étel, nasi, különlegesebb csoki (nálunk a Milka, Boci stb. már nem jön be apró meglepiként, persze elfogy).
2018. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha így folytatja a fiadból lesz az amit úgy hívok "férj alapanyag" :D

Szerintem is jó ötlet az óra, akár a hátulján valami kedves üzenettel.

2018. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!