Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves fiam alsónadrágja...

Aniko1978 kérdése:

14 éves fiam alsónadrágja szinte minden nap fehér foltos, nem szeretném kellemetlen szituációba hozni, se leszidni viszont szerintem nem normális. Vagy az lenne ebben a korban?

Figyelt kérdés

Utána olvastam tobb helyen és először arra jutottam hogy teljesen normális, éjszakai magomles viszont nem tartom valószínűnek mert este dobja be az alsojat a szennyesbe és szokott maszturbalni is. Hogy tudnék erről vele beszelni? Vagy mitől lehet ez?


Egy aggódó anyuka



2018. máj. 15. 18:30
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
43%
Lehet a boxerébe veri ki, puha, finom anyag, jó lehet.
2018. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
22%
És ezt hogy veszed észre? Papa mit gondol az esetről?
2018. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
62%
Foglalkozz a sajat bugyogoddal!
2018. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Egyedul nevelem sajnos kis kora óta.

Én mosok rá, és körülbelül fel éve kezdődött el miután először eszre vettem, párszor megnéztem és minden alkalommal ott a folt.

2018. máj. 15. 18:38
 5/48 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen normális szerintem. Az én párom már rég nem kamasz, de ha pár napig nem találkozunk, napi minimum egyszer maszturbál, és rendszerint a gatyájába engedi. :D Szóval nyugi, inkább csak tégy úgy, mint aki észre sem vett semmit.
2018. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
95%
Miért kéne erről beszélni vele? Csak kellemetlen helyzetbe hoznád. Teljesen normális dolog. Ebben a korban van.
2018. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
94%
És? Kiveri... nagy ügy.
2018. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen szulok nevelnek gyereket:/
2018. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
81%
Azt mit akarsz megbeszélni vele, hogy inkább a fikuszba törölje a f#szát, vagy mit?
2018. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
90%
Abba csapja ki a a lompost és oda megy a "termék" van ilyen. Szerintem ne aggódj ezen, ez természetes dolog, leginkább addig jó ameddig így csinálja mert így legalább tudod hogy egészséges. Ebben a korban a fiúk akár napi többször is kicsaphatják mert épp rájuk jön. A hormonok nagyban tombolnak bennük, az is lehet hogy fétise van ami szintén ezzel jár hogy oda csapja ki. Ezek meg normális dolgok, fétisnél is lehetnek sokkal durvábbak.
2018. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!