Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves lányom olyan fb...

16 éves lányom olyan fb profilképet állított be, hogy egy szál bikini felsőben van, kb mindene látszik. A férjem szerint ezt nem kéne hagynunk, de mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Nem vagyok prűd, de konkrétan majdhogynem kivan a melle, és ráadásul a profilkép nyilvános ugye. Már próbáltam beszélni vele, hogy ezt nem kéne, és nagyon csinos lenne egy visszafogottabb képen is, de elküldött hogy semmi közöm hozzá. Az apja nagyon mérges, azt mondta hogy ő nem lesz ilyen kedves, úgyhogy érjem el valahogy hogy kicserélje.

Azt is mondta hogy ki kéne kapcsolnunk a wifit meg elvenni a telefonját, tabletjét ha másképp nem megy. Hajlik rá, mert engem is bosszant, hogy úgy néz ki a képen mint egy kis... le sem írom mi, és már az összes fiú/férfi ismerőse lájkolta szinte, beleértve még néhány tanárát, vagy például a 45 körüli szomszédunkat, ettől még a hideg ráz.... Ti hagynátok? Ha nem hogy lépnétek fel hatásosan?


2018. jún. 3. 07:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
83%
16 éves, azt kell csinálnia amit mondotok. Ha nem törli le/cseréli le valami visszafogottabbra, akkor vegyétek el a wifi képes eszközöket, kapcsoljátok ki a wifit, amíg bele nem egyezik, hogy lecseréli. De amúgy tuti van instája is, az is tuti tele van félmeztelen képekkel, manapság az a menő.
2018. jún. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
55%
Ez a nevelesetek gyumolcse, most elvezzetek.
2018. jún. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
91%

Hát odamentek és megmondjátok neki, hogy ezt azonnal változtassa meg mert úgy néz ki mint egy rbanc és jó hogy nem tesz ki mellé egy tarifatáblázatot! Ti vagytok a szülei, ne fossatok tőle. Majd hisztizik egy kört aztán ráun.

Én is rosszul vagyok az ilyesmitől, hogy fiatal kiscsajok kipakolják a testüket fb-ra meg mindenhova, úgy tesznek mintha a ruhájukat mutogatnák közben a csöcsükről csinálják a képet. AZt hiszik, hogy most hú de menők, holott csak közönségesek és krvásak.

2018. jún. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos nagyon kevés IQ-val rendelkeznek, azok is akik felrakják , meg azok is akiknek az ilyen tetszik.

Erre mondják hogy : A szemetet össze fújja a szél.

2018. jún. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
85%
kapcsoljatok le a netet!!
2018. jún. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

Normálisan neveljük és neveltük eddig is, ilyet eddig nem csinált, nem volt még barátja sem, bulizni sem engedjük gyakran, és akkor is meg van beszêlve meddig lehet, ha messzebbre megy érte megyünk kocsival, hogy ne járkáljon éjszaka egyedül.

Sejtem mi van mögötte, mert nem rég elmesélte hogy egy tizenkettedikes fiú tetszik neki, én azt gyanítom a barátnőivel biztos kiagyalták, hogy majd így meghódítja vagy hasonló.

Az IQ szintjével sincs semmi baj, nem kitűnő, de azt nem is várjuk el, a reál tárgyak érdeklik, ezekből ötös, sőt a legjobb matekos az osztályban, minden 16 éves csinál hülyeségeket, én is csináltam annak idején, csak mást. Valahol örülök hogy "csak" ezt, egyszer sem jött még haza részegen, nem cigizik, normális barátnői vannak, nem fiúzik, illetve persze, volt hogy szerelmes volt, de egyik kieszemeltjével sem lett eddig semmi a dologból... Ez hány 16 évestől mondható el??? Ezért is akadtunk ki ezen, hogy most hirtelen mi ez, nem igazán jellemző rá... És ên ezért gondolok arra, hogy ez a fiú lehet a dologban.

2018. jún. 3. 08:11
 7/61 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, nem fogom belinkelni hogy majd itt ki tudja milyen perverzek nézegessék.
2018. jún. 3. 08:19
 8/61 anonim ***** válasza:
93%

Akkor az APJA finoman beszélgessen el vele, hogy férfi szemmel milyen egy ilyen kép. Ha tetszik neki az a fiú, akkor marha gyorsan szedje le a profilképet, mert így SENKI nem fogja komolyan venni. Olcsó portékának sok vevője van. De biztos benne, hogy a kanos szomszédbácsinak is témát akar szolgáltatni recskázáshoz?

Az, hogy mindenki meg akarja ďugni és dobja, messze nem azonos azzal, hogy azt kap meg, akit szeretne.

Ezzel a magamutogatással csak kiszolgáltja magát a kiéhezett kanoknak. De aki komoly barátnőt keres, az messze fogja kerülni az olyan lányokat, akit többen ismernek meg bugyira vetkőzve, mint ruhában...

2018. jún. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 10-es, végre egy hasznos tanács!
2018. jún. 3. 08:25
 10/61 A kérdező kommentje:
Ha ez nem megy, akkor marad a net kikapcsolása.
2018. jún. 3. 08:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!