Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17-18 éves lányok ti elmennéte...

17-18 éves lányok ti elmennétek a családdal kirándulni?

Figyelt kérdés
Malorcara megy a család. Napozós, pihenős kirándulás lesz. Én szivesebben mennék barátnőkkel valahova. Otthon is pihenhetek, napozhatok család nélkül.
2018. jún. 4. 23:34
1 2
 1/15 anonim válasza:
88%
Örülj neki hogy van egy családod akivel elmehetsz ilyen programra. Ugyanis ha bajba kerülsz nem a barinőidre hanem a családora számithatsz. Én 19 vagyok és elmegyek ugyanúgy a családommal egy nyaralásra mint eddig. Gondolkozz el egy picit
2018. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
99%
Mehetek helyetted? Te lóghatsz a barinőiddel,én meg végre kitehetem a lábam az országból egyszer. Még Bécsben se voltam soha.
2018. jún. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
22 èvesen voltam nyaralni a szüleimmel. Èlveztem a kikapcsolòdàst, a tengert, nyugalmat. Nem hiànyoztak a baràtnőim csipàkolàsai :D
2018. jún. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Én 24évesen annak is örültem ha a családdal lementünk a balatonra 2 napra.
2018. jún. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

30 évesen is voltam anyámmal meg a húgommal wellnesselni, pedig van férjem és gyerekem.


Barátnőzni akor is tudsz, ha visszajöttök, gondolom nem két hónapra mentek.


Ennyire nem bírod a családod és ennyire cikinek tartod őket? De arra jók ugye, h a sulidat meg a zsebpénzt, meg majd egyetem mellett az albidat fizessék?!

2018. jún. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Voltam már Mallorcán.Én semmiképp nem hagynám ki...
2018. jún. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
En 18 evesen is voltam kirandulni a csaladommal, es még fogok is! Ez nem ciki, az a ciki, hogy kihagynal egy elmenyt a csaladoddal, azert, hogy csavarogj es fiuzz a baratnoiddel,akikkel valoszinuleg par ev mulva csak egy "hello" marad.
2018. jún. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha van kedved, akkor menj. Ha nincs, akkor még ne.
2018. jún. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Ennyi idősen én is jobban szerettem barátnőzni, de mentem a családdal kirándulni, utazni és így utólag már nagyon bánnám ha nem tettem volna. Mert a család maradt, a barátnők meg azóta felszívódtak, miután rámásztak a pasijaimra :)

27N

2018. jún. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Mindenképpen menj. Én is mentem a családi nyaralásokra ennyi idősen, nagyon jó volt.
2018. jún. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!