Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kor után engednétek...

Hány éves kor után engednétek meg a tizenéves lányotoknak, hogy találkozzon így valakivel?

Figyelt kérdés
Személyesn nem ismerik egymást, egy közösségi oldal csoportjában ismerkedtek meg. Nem egy településen laknak, de aránylag közel. Már beszéltek videóhívásban is. Illetve a másik személy is lány.
2018. jún. 5. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
16 .Én már 16 17 évesen magam intéztem a kapcsolataimat nem csak a barátit,a gyerekem is arra nevelem h önnáló legyen. Attol h vas szigor van és sokaknál 18 felett is póráz van a felnőtteken szokszor 30 évesen is,épp azt érik el h amint leszakad a poráz v a körülmény változik,mindent egyszerre probál ki potol be..
2018. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Azt hittem pasi ha már ennyire felted tőle...
2018. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Én 16 évesen másik megyébe utaztam online megismert baráthoz.

Ha felelősségteljes 13-14 évesen elengedném másik városba, nyilván pár alapszabály lefektetése után. Nyilvános helyen találkozás, egy-két becsekkolás (megérkezett, hazaindul) csak hogy tudjam merre jár.

Ha nincs távolsági közlekedéshez szokva, esetleg át is kell szállni kicsit aggódnék ezért átbeszélném vele előtte az utat.

2018. jún. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt internet még, nem voltak ilyen kapcsolatok... de 13-14 évesen már simán elengedtek anyuék a városba barátnőkkel, és ott bizony nem csak egymással beszélgettünk, hanem bandáztunk, ismerkedtünk kávézókban, játéktermekben.
2018. jún. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
13 éves koromtól találkozgathattam netes emberkékkel...
2018. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Így ismertem meg a legjobb barátnőmet, én 16 voltam, ő 15. Mondjuk én nem teljesen egyedül találkoztam vele először: az ország két különböző pontján laktunk, de mi abban az évben pont az ő városába mentünk nyaralni a szüleimmel, és akkor megbeszéltünk egy talit. A kijelölt helyen még szüleim is ott voltak, bemutatkoztak a barátnőmnek (megbizonyosodtak róla, hogy tényleg lány és 15 éves :D) , majd elmentek egy múzeumba, minket meg otthagytak egy cukrászdában meg maszkaltunk a városban. Ez volt az első alkalom, később meg egyedül utaztam hozzá.
2018. júl. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem hívjátok meg magatokhoz a lányt első alkalommal? Ha minden okés, akkor meg nem túl távol az otthontól nyugodtan találkozhatnak.
2018. júl. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem szülők is mehetnének
2018. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Hát ez attól függ, hogy mennyire talpraesett a lányod. Például nekem már 12 éves koromban megengedték, hogy bárkivel találkozhassak, kortól, nemtől függetlenül :)
2018. okt. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!