Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi pénzt adnátok 15 éves...

Mennyi pénzt adnátok 15 éves lánynak aki 3 hétig kb heti 20-25 órát vigyázna a másodikos fiatokra?

Figyelt kérdés

Ő azt mondta rám bízza mennyit adok. Napi 4000ftra gondoltam.

Reggelit kellene adni ha én nem tudnék, délelőtt játszótér vagy amit szeretnének csinálni, és ébet melegíteni.

Délután 2re érek haza


2018. jún. 12. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

Keress rá, hogy a környéken milyen órabérrel dolgoznak bébiszitterek és ha mondjuk óránként 1000, akkor adj a lánynak 5-600at óránként.

Már ha képzetlen. Ha képzett akkor meg látod mennyit kér el más.

2018. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem korrekt az elképzelésed.
2018. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
15 évesre nem bíznám rá a gyerekem.
2018. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Kiskorú kiskorúra vigyázna, pláne pénzért... szerintem nem a legjobb megoldás.
2018. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen korrekt, azért ez mégsem újsághordás hogy mindegy legyen milyen a kedve stb. Egy kisgyerekhez türelem kell, kedvesség, figyelem... Na ezt veszi meg a kérdező 4000 ft/6-8 óráért. Így visszaosztva meg nem is olyan extra nagy pénz, gondolom néhányak irigylik egy fiatal lánytól hogy gyerekvigyázásra kap havi kb 80.000 forintot, mikor ők meg ingyen vigyáznak a sajátjukra vagy nem tudom :D
2018. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem jó a napi 4 ezer.
2018. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

1. kiskorúra nem bíznám a gyerekemet, mert bármi van, ott áll meglőve, NULLA joggal

2. olyanra, aki nem végzett elsősegél tanfolyamot és TUDJA alkalmazni szintén nem bíznám a gyerekemet


Lehet lepontozni, nem érdekel.


Amúgy én 1000 ft-os órabérben dolgoztam mint szitter, anno.

2018. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Miért, az anyuka végzett elsősegély tanfolyamot? Vagy az nem számít, mikor az anyuka mellett fullad meg a gyerek a kajától, mert az ő gyereke? Arról nem is beszélve, hogy a 2.-os azért nem csecsemő, simán eljátszanak reggeltől kettőig.

Gondolom a kérdező valamennyire ismeri is a lányt, hogy ár meri bízni. 14 évesen már én is gyerekekre vigyáztam, volt ott 1 évestől 5 évesig minden. 18 éves koromban egy másik lánnyal voltam animátor egy nem ottalvós táborban, 12 gyerekre vigyáztunk ketten, strandon. Ja bocsi, akkor már nagykorú voltam, az nyilván más itt sokak szerint. :) (hozzáteszem ez nem 20 éve volt, mikor "biztonságosabb volt a világ", hanem 2)


Kérdező, teljesen jó az a 4000 ft

2018. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Többször vigyázott rá, fiam imádja őt. Fiam is tudja ha a "szerelme" vigyáz rá akkor jók kell viselkedni. Rengeteget kézműveskedtek idáig.

Bébiszitter akinek van végzettsége 8-9 ezret kér egy napra

2018. jún. 12. 18:22
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Nézd, 15 évesen már legálisan dolgozhat nyáron, az persze más kérdés, hogy nagyon kevés diákmunkát kínálnak ennek a korosztálynak, de a lehetőség adott. A leírásod alapján nagyon jól megvannak a fiaddal, nyilván a lány is nagyon élvezi ezt a munkát. Itt igazából a megbízhatóságot és a felelősségteljességet kell megfizetni. Nem írod pontosan, mennyi időt tölt a lány egy nap a fiaddal, de szerintem a napi 4 ezer teljesen okés, ennyi idősen én nagyon örültem volna ennek a pénznek.
2018. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!