Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy ezért félek a...

Normális, hogy ezért félek a gimitől?

Figyelt kérdés
Félek attól,hogy megváltozom és olyan ember leszek akit mindig is elítéltem.Például utálom az idézetes képeket facebookon amikhez hozzácsatolnak az emberek egy szelfit is.És jön az még plusszba hozzá,hogy valakinek üzenik azt az idézetet te meg vakarod a fejed,hogy ez hogy jön ide.Olyan sem akarok lenni aki eltapossa a gyengéket.Általánosban nagyon sokat szivattak és egyszer odáig fajult a dolog,hogy elkezdtem magam fojtogatni az öltözőben.A régi mindenen merengő ember szeretnék maradni.Nem a környezetváltozástól félek,hanem a lelki változásaimtól.Mit tegyek? :(

2018. jún. 14. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Ráérsz akkor is félni ha netán tényleg azt tapasztalnád hogy negatív hatása van. Az is lehet hogy pozitív hatása lesz számodra a giminek.

Például engem meg attól féltettek a szüleim hogy nem megyek el dolgozni hanem otthon lopom a napot. Aztán a gyakorlatban kiderült hogy pont annak lett pozitív hatása hogy otthon maradtam és a saját és a család életével törődtem, meg a saját vállalkozásommal. Annak meg teljesen züllésbe taszító hatása volt ha idegen munkahelyen dolgoztam. Ennyit a félelmekről.

2018. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Ne aggódj, nem fogod megszeretni, amit most utálsz. 😁

Nekem a gimi volt életem egyik legjobb időszaka. Mai napig tart a gimis barátság a legjobb barátnőmmel, pedig 37 vagyok.

Kívánom, hogy neked is legalább olyan szép legyen, mint nekünk volt.

2018. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én attól féltem, hogy elfogok kezdeni cigizni, mert kb. 2-3 emberen kívül az egész osztály cigizett a 30-ból, de nem kezdtem el. A szüleim sosem tiltottak tőle, valószínűleg ezért nem. Egy kamasz számára a tiltott dolgok (szex, pia, cigi, drog, stb.) a legvonzóbbak és ezért csinálják.

Te pedig ne félj kérdező, ha olyannak neveltek a szüleid, akkor kizárt, hogy ennyire megváltozz.

16/F

2018. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Aranyos vagy :) Mindenki változik, de attól ne félj, hogy szöges ellentéte leszel magadnak.


Azt tanuld meg, ne barátkozz olyanokkal, akik nem a te érdeklődési körödben mozognak. Ha nincs rá ambíciód, ne akarj bekerülni a keménymagba.


Biztos találsz barátokat, ha pedig mégsem az osztályból, nézz szét máshol vagy szakkörökön, különórákon.


Ha szeretnél bővebben beszélgetni a kétségeidről nyugodtan írj.

2018. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!