Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom most lesz nyolcadikos...

A lányom most lesz nyolcadikos mire számítsak igen én is voltam nyolcadikos de azóta sok minden változott?

Figyelt kérdés
Nost úgy értem hogy mire számítsak hogy suliba pl a keringők akkor a tanulás tovább tanulás meg főként hogy ugye ilyen idős korban már jönnek a tini szerelmek nos elég sok szülő ellenzi hogy ennyi idősen legyen barátja egy ennyi idős lánynak. Szóval ezek érdekelnének hogy mikre készüljek/készüljünk fel. Előre is köszönöm a gyors válaszokat
2018. jún. 20. 18:45
1 2
 1/14 Metionin ***** válasza:
92%
Nem biztos hogy ezt hasznosnak fogod értékelni de nem lehet egy kalap alá venni minden nyolcadikost. Te ismered a gyerekedet hogy mennyire érett, tudja-e már hogy mi szeretne lenni, hajlandó-e ráfeküdni a tanulásra, stb. Nem mellesleg a suli se mindegy mert nálunk pl. nyolcadikban nincs keringő, az a gimiben van szalagavatón.
2018. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Keringők?
2018. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, Pesten lakunk és itt szokott lenni
2018. jún. 20. 19:02
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk senkinek se volt szerelme mármint ilyen igazi tini csak plátoi.Aztán keringőnk meg nem volt. A tanulásra meg feküdjön rá mert fáj ha nem oda vesznek fel ahová szeretnéd :D (lassan 4éve voltam 8.-os.)
2018. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is Pesten lakom, itt is születtem, de mi az a "keringők? Tánc?
2018. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szalagavató az, általánosban még sehol nem hallottam Pesten.
2018. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A barátos témába mit tanácsoltok? Ilyenkor változnak a fiúk is meg kezdenek éredni
2018. jún. 20. 19:36
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
niylen keringők? 6 osztályos gimi?
2018. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 8.-os koromban a legnagyobb barom voltam, már pasiztam, cigiztem, buliztam stb. Ez volt már 10 éve (amikor még nem volt fb ls társai). Most az unokahúgom lesz 8. és a legunalmasabb ember a világon. Otthon döglik és kockul éjjel-nappal, eszébe nincs olyanokat csinálni amiket én anno.


Konklúzió:mire készülj? Fogalmam sincs, minden gyerek más. :DDDD

2018. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a gimiben már érdeklődnek egymás iránt, bár nálunk már általánosban is, csak ott még maximum egy csók csattant. Gimiben már azért 2 év múlva várható több is.
2018. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!