Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gyerekemnek felvagtak a...

A gyerekemnek felvagtak a nyelvét vagy miii?

Figyelt kérdés

12 óráztam, hazajövök munkából, látom a nyári szünetét élvező gyerekem az egyetlen rábizott kis feladatot se végezte el. És közli, hogy sétáltassam meg én a nyulát.

Jeleztem faradt vagyok, erre ő sokkal fáradtabb, mert ma biciklizett én meg csak egész nap ültem és igazán levihetném.

Majd hosszan fejtegette a fizikai erőkifejtés fárasztóbb, mint az ülőmunka.

Most tényleg????


2018. jún. 20. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Csak egy pofátlan gyerek. Ne tudd meg ennél mennyivel rosszabbak vannak! Ne sétáltasd meg a nyulát és ennyi... (hacsak nem muszáj, ne legyen baja szerencsétlen állatnak)
2018. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Beérett a nevelésed gyümölcse,lesz rosszabb is,ha most ennyire a fejeden táncol.. :O

36N

2018. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
72%
hmm...
2018. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Kamaszodik?:-) Olyankor szokott ez beindulni, nálunk is megvolt ez a korszak. A helyedben a második mondatnál megállítom, mosolyogva, de határozottan közlöm, hogy a nyári szünet fáradalmai az ő problémáját képezik, én viszont most letusolok, átöltözöm, aztán leülök egyet pihenni. Addig lesz ideje minden faladatát elvégezni, amit megbeszéltünk, beleértve a nyúl megsétáltatását is. Addig pedig se kaját nem készítek, se semmi egyebet nem csinálok, amíg nem végzett mindennel, mert én elég komolyan veszem őt ahhoz, hogy ami megegyezés volt köztünk, azt be is tartja.

Ennyi.

2018. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Én mertem remélni hogy ezt kinövik.

Az ovisom is hasonlo. Direkt kiboritja a vizet, de feltörölni már derogál, majd anya.


De hogy tizenéven át hasonlokon balhézni, azt nem vártam volna.


Lehet én irtam a kérdést a jövőből? :D

2018. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom a nyúl az ő kedvéért van, nem te akartad, kérdező. :D

Én megmondanám neki, hogyha nem hajlandó gondozni a saját nyulát, akkor rövid úton nyúlpörkölt lesz belőle.

2018. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Te se vagy semmi hogy kiírsz egy "kérdést" a pofátlan gyerekedet szidalmazandó. Hány éves vagy, 12?! Ennyire nem tudod kezelni? Elmondom, emiatt lett ilyen

Asszem erre mondják: inkább csináltál volna kisszéket.

2018. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Együttérzően bólogatnék, majd felajánlanám neki, hogy beiratom valami intenzív nyelvtanfolyamra vagy korrepetálásra a nyárra, hogy tudjon ülni és pihenni. Nehogy lefárassza szegényt a sok szünidő ;).
2018. jún. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a gyerek? Hidd el lesz rosszabb is próbáld ezeket higgadtan kezelni, mindenki átesett egyszer ezen/hasonlón.
2018. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, ennél sokkal durvább kamaszok vannak. Ha neked már az ilyesmi "felvágták a gyerek nyelvét"-nek számít akkor nem tudom, hogy vagy felkészülve a további dolgokra. Ennél sokkal durvábban szoktak beszélni.
2018. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!