Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11-13 éves fiúnak tudnátok...

11-13 éves fiúnak tudnátok ajándékötleteket mondani?

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Lego, nerf fegyver, videójáték, mozijegy, vagy megkérdezef tőle, miket szeretne. Biztos mond többet, amiből választhatsz.
2018. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Ebben a korban szerintem már nincs egy egzakt dolog ami mindent fiút érdekel. Ilyenkorra már kialakul az egyéni érdeklődést. Van amelyik olvasni szeret, más focizni, más a számítógépes játékokat... Kérdezd meg őt mi érdekli.
2018. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 2tothanna válasza:
80%
Szerintem egy társasjátéknak minden fiú örülne,de lehet, hogy egy ennyi idős fiút inkább érdemesebb lenne megkérdezni! (Például én a Splendor-t nagyon szeretem,és tudom ajánlani)
2018. jún. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
38%
éva vermut
2018. jún. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Pénz és azt vesz belőle amit akar, szerintem ez a legegyszerűbb. Vagy ha mégis valami személyeset szeretnél akkor kérdezd meg vagy nézz be a szobájába valami ürüggyel, ebből kb kiderül az érdeklődési köre.
2018. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Pénz vagy óvszer ilyen korban nem lehet tudni
2018. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is ennyi idős vagyok és örülök videójátékoknak, tech kütyüknek(pl szülinapomta kaptam egy VRboxot), és végső esetben, pénz is jól jön.
2018. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. aug. 12. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!