Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit szólnátok ahhoz ha a...

Ti mit szólnátok ahhoz ha a lányotok találkozni akarna egy internetes barátjával?

Figyelt kérdés
Megengednétek? Mit gondoltok erről?
2018. júl. 1. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Hogy tegye azt plazaban, vagy valami nagy kozossegi teruleten ahol nem erheti baj ha nem az jon akinek kiadta magat.

Megneznem, hogy az Arkadban a meki elol hogy akarna barki is elhurcolni ot...

2018. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hàny évesek?

Tali előtt skype, videón nem tudja kiadni magát senki se másnak. Utána nappal, sok ember közt, pl. Meki, pláza, és ha lehet, akkor én viszem és hozom. Mondjuk 16 alatt talán még nem ciki.

2018. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Internetes fórumokon is van találkozó.

Miért ne?!

Vagy 'társkereső" gyanús?

Én 2003-2005 körül jártam "webtalikra", 20-25ember rendszerint megjelent személyesen,nyilvanos helyen,'pub/vendéglöbe' volt mindig megszervezve

2018. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
16 évesek voltunk, mikor az egyik barátnőm találkozott egy netes társkereső oldalon "megismert" fiúval. Egy plázában találkoztak, a szülei távolról figyelték, a fiú nem tudtak. Nagyon megkedvelték egymást, de a távolság miatt nem lett belőle semmi. A fiú aranyos volt, csokival és virággal várta :)
2018. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Igen, lányom teljes bolondja a wot játéknak. Volt tavaly nyáron klántalálkozó így az apja elkísérte. Abban egyeztünk meg, hogy ha kellemetlenül érzi magát az apjával jön haza. Ha szeretné el is küldheti őt.

Végül a férjem elment de a lányom ott maradt, 20-60 éves korig emberekkel.


Ha nem egyedül megy, távolból figyeled engedd el

2018. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol és hány évesek. Először videó hívásban beszéljenek.
2018. júl. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Hány éves? Lehet elsőre vele mennék.
2018. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

En húsz éve mentem el egy ilyen randira.eletem legjobb döntése volt, azóta már a férjem és van egy csodálatos gyerekünk.


Hosszabb ideig bedzelgettünk neten, hogy biztosra menjek nem átverés.Egy nyüzsgő helyen találkoztunk.

2018. júl. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

Én ilyen szempontból nagyon óvatos vagyok, és még sohasem találkoztam interneten megismert emberekkel. :D Nem örülnék neki, ha a lányom ilyet találna ki, de végül is nagyon jól tette, hogy legalább elmondta, mivel az úgy még veszélyesebb, ha senkinek nem szól semmit. A másik meg, hogy ezt nem nagyon lehet tiltani, mert úgy is fog találkozni vele, ha akar, csak akkor a szülők tudta nélkül.

Szerintem is először beszélgessenek skypeon, videón keresztül, aztán utána találkozhatnak valami zsúfoltabb helyen (pl bevásárlóközpont). Mivel a kamasz kategóriában van, ezért gondolom nem múlt el 18 éves, szóval én nem érezném gáznak ha elkisérném őt egy darabig, aztán utána távolról megfigyelném, hogy mennyire tűnik megbízhatónak. Ha minden oké, akkor hagynám őket. Viszont mindenképp leszögezném a szabályokat, hogy utána hol és mikor találkozunk, meg hogy ne menjen el vele más idegen helyekre stb. :D


21/N

2018. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hany Eves?


Egyebkent a mai vilagban ez egyaltalan nem nagy szam. Nyilvanos helyen kell talalkozni es ennyi. En rengeteg emberrel talalkoztam netrol. Onnan halasztam ki a ferjem, ha sok embert megismer es sokkal talalkozik akkor meg jobban ki tud alakulni mi az ami igazan fontos neki es mi nem. Milyen tulajdonsagokra koncentraljon es azalapjan majd a neki legmegfelelobbet tudja majd kivalasztani, elesedik a szuro, es noveli az emberismeretet.

2018. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!