Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves fiam rászokott az...

14 éves fiam rászokott az ecigire, tudtunk nêlkük vásárolta meg. Milyen orvoshoz vigyük hogy letudjon szokni?

Figyelt kérdés

Valami netes oldalról rendelte, olyan szinten függője lett mikor elvettük düh rohamot kapott tesóját(12) majdnem véresre verte mert elárulta. Ha nincs ott az apja fogait is kiverte volna.

Jelenleg a szobájában duzzog néha üvöltözik. Visszaadjuk neki? Drasztikus csak így elvenni? A miért csinálta dologra nagy arccal annyit mondott mert menő és lúzerek között él.

Teljesen kifordult magából.


2018. júl. 7. 23:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem az e-cigivel van a problema, ha 14 evesen duhrohamot kap a gyerek meg veresre veri a testveret. Pszichiater kene neki, a kedves szuloknek meg egy nevelesi tanacsado.
2018. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

Nem adnám vissza, max adnék neki nikotinos rágót. Egyszerre egyet. 15 év dohányzás után (napi 1 doboz, ha valami buli volt még több) elég volt a gyengébbik nikotinos rágó egy hétig, utána már ment nélküle. Nem hiszem, hogy egy 14 éves annyira rászokott volna, hogy orvoshoz kelljen vinni. Ez a dühkitörés azért van, mert egy kamasz kis lúzer. Emlékszem én is úgy éreztem összedőlt a világ, mikor anyukám nem engedett valamit, amit akartam. :)

A testvérétől meg kérjen bocsánatot. (És a tesóka meg tőle az árulkodásért de ez másik mise.)

2018. júl. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%
Ez a helyzet nem feltétlenül a szülők nevelését tükrözi.Kamasz.Nekem 2 öcsém van az egyik simán túlélte a kamaszkort,a másik meg kötekedett,verekedett.Speciel én sem voltam ,,rossz,, kamasz.Ugyanazok a szülők neveltek bennünket ugyanúgy csak a termeszetunk és temperamentumunk más.A pszichológussal egyetértek, nagyon durva ha ennyire az öccsének esett.
2018. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Azt kihagytam, hogy úgy kezdeném, hogy kaphat segítséget a leszokáshoz, amint normális hangnemet sikerül megütnie.
2018. júl. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
99%
Pszichológus, és nem azért mert cigizik hanem a dühroham, öccse szétverése miatt. Nem normális hogy így viselkedik, lehet védeni de ez az ő érdekében lenne hisz szerencse volt hogy ott voltatok, ki tudja hogy legközelebb mit csinál az öccsével vagy mással vagy valaki vele hogy ha ugyan ezt előadja.
2018. júl. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Hiába veszed el szerez másikat. Hiába viszed el dokihoz akkor se fogja abbahagyni. Nem tudom, hogy milyen suliba jár, de nagyon sok eséllyel ott látta valakitől és próbál menő lenni. Ezt biztos a társaság miatt kezdte el akikkel jóban van, nekem is sok ismerősömet a társasága vitte bele a folyton részegen fetrengésbe, cigizés- ecigizésbe, füvezès és hasonló dolgokba. Míg a társaságtól nem szakadt el vagy a fű, drog miatt nem szálltak le a rendőrök addig nem maradt abba, ha nem kéne hetente vizeletmintát leadniuk most is használnák. És ezt tegyük hozzá, 14-17 évesekről van szó. Ami viszont gáz, hogy a testvérét simán szétverné, meg ilyen szinten dührohamot kap, arra érdemes egy dokit fogadni. És értelmesen próbáljátok vele megbeszélni, hogy miért csinálta...
2018. júl. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
A függéshez azért otthon is rendszeresen használni kellett. Akkor hol voltál???
2018. júl. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem heroin, nem okoz olyan függőséget, hogy kezelni kelljen, azért vannak dührohamai, mert nem nevelitek meg, vedd el tőle a cigit és ne add vissza!
2018. júl. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Apukám 20,a testvérem 15 év után szokott le és nem voltak dührohamaik,mem vertek véresre senkit. Nem a cigi miatt kell orvoshoz vinni,hanem a reakciói miatt. Pszichológus/pszichiáter. Elég nagy gondok vannak vele. Nem is szokhatott rá ennyire keményen és nem egy durva drogról van szó,ami ilyen viselkedést váltana ki.

De te nem vettél észre semmit a rászokásból ?...

2018. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
98%
Mit vett volna észre? Az e ciginek nincs szaga, nincs füstje... Simán a szobájaban használhatta a gyerek, akkor sem lehet észrevenni...
2018. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!