Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vigyem orvoshoz vagy ez normális?

Vigyem orvoshoz vagy ez normális?

Figyelt kérdés
16 éves kamasz nevelt lányom pár hónapja furán viselkedik. Mindig is fura kislány volt de mostanában megijeszt a viselkedése és féltem őt. Nem beszél egyáltalán, de gy árva szót sem egész nap, alig eszik, nem akar kijönni egyáltalán a szobájából. Szomorú, de semmit nem mondd el hogy esetleg mi bántja. Azt mondják a környezetemben hagyjuk őt majd elmúlik? Tényleg elmúlik? Aggódunk...
2018. júl. 24. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy depressziós. Az pedig magától nem fog elmúlni. Ha tényleg nem mondja el hogy mi bántja, akkor el kéne vinni pszihológushoz.
2018. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképp vidd el pszichológushoz. Inkább feleslegesen minthogy depressziós legyen. Én sajnos ismerek olyat aki bizony nem vitte mert majd elmúlik, de nem múlt hanem tragédiàba torkollot mivel kàrt tett magàban. Persze lehet, hogy itt szó nincs ilyenről, ettől függetlenül inkább futnék vele remélhetőleg felesleges köröket
2018. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megerősítetek, én is így gondoltam. Azért nem lehet mindent a kamaszságra fogni, én is ettől félek hogy baj lesz...elviszem csak sajnos a mi környékünkön ez sem egyszerű. Kicsi falu sok beteg kevés szakember...a gyerek meg szenved...
2018. júl. 24. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Lehet szerelmi banat, csak nem akar rola beszelni
2018. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A fejlett világban (szóval nem itt ahol még mindig ciki elmenni a "dilidokihoz") egy csomó embernek van pszichológusa, és nem azért, mert bármi bajuk van, hanem ugyanolyan bajmegelőző funkcióként, ahogy van háziorvosod, néha elmész fogorvoshoz, meglátogatod időközönként a nőgyógyászt. Szóval vidd el ahhoz a pszichológushoz, attól baja nem lesz, meg esetleg mehetsz utána te is, ha már egyszer ott vagytok
2018. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!