Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért baj, ha egy kamasz...

Miért baj, ha egy kamasz mesztelenul fürdik és napozik a strandon és az udvaron?

Figyelt kérdés
Én 12 éves koromig meztelenül fürödtem és csak utána vettem fürdőruhát,mert már kezdett felállni a farkas a szégyenérzettől.Manapsag már rossz szemmel nézik, ha egy 6-7 éves gyerek meztelen késik a strandon.

2018. júl. 29. 11:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Mert ultragáz. A gyereknek is, a környezetének is, nem beszélve, hogy annyi beteg ember van, aki erre gerjed...


mi most voltunk a balcsin. Arról nem beszélve, hogy lepakoltak a szánkba (konkrétan nem volt 15cm a mi plédünk és az ő törülközőjük közt, amire később a pucér kb 7 éves nagyfiú telepedett, magzatpózba, még a seggluka is látszott, szó szerint. Az én 2 éves lányomon meg úszópelus, fürdőruha... nem hiszem, hogy ez lenne a normális...

2018. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Mert senki nem kiváncsi a nemiszervére.

Közszeméremsértés

pedofiloknak meg mennyország

2018. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Evek ota nem furodtek bikini vagy furdoruha nelkul mar itthon sem a gyerekeim. Eszukbe sem jut. A legkisebb 9 eves.

Se a strandon, se a Balatonon nem voltak uszopelus nelkul se! Fura, ha neked ez hianyzik...

Konkretan engem is marhara zavar a sok ruha nelkul fetrengo gyerek.

2018. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
85%
a fürdőruha sokáig a gazdagok kiváltsága volt, de mivel lassan 70 éves a könnyűipari tömeggyártás ezt semmi nem indokolja
2018. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Miért őszintén, mibe tart felvenni egy nyamvadt fürdőruhát vagy raadni a gyerekre? Nem kell mutogatni mindenkinek a nemiszerved, senki nem kiváncsi ra, mindenkinek van sajátja. Raadaul sok a beteg állat, aki erre izgul. Arról nem is beszélve, hogy pl a legtöbb 12 éves kislány már annyira fejlett, van melluk, szőrösödnek, hogy is juthat bárkinek is eszébe h ők is meztelenül pancsikoljanak.

Azért van a fürdőruha, igen is ne flangáljanak már meztelenül a gyerekek, csak mert ők gyerekek!

2018. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
24%

Nekem semmi bajom nincs azzal, ha valaki meztelen, régen is többnyire meztelenül fürödtek az emberek, és senki nem csinált belőle problémát. De nem mindenkinek áll jól a meztelenség, nálam is van olyan ember -férfi is, nő is- akinek van annyira gusztustalan a teste, nemi szerve hogy a legkisebb jóindulattal sem tudom elviselni. Mostanra meg rém prűdek lettek az emberek és ez a szokás, hogy az emberek fürdőruhát viselnek, ehhez alkalmazkodott az emberek komfortérzete is, és ezért nézik ki azokat, aki ma is meztelenül fürdenek. Ennyi ennek a pszichológiája.


Ha te fürdőruha nélkül szeretnél lenni, keress nudista (naturista) helyeket, ott ez a természetes viselet! :)

2018. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem el, hogy egy kamasz meztelenül szeretne fürdeni... Már a 7 éves lányom is szégyenlős, sőt az 5 éves fiam is. Pedig nem neveltük beléjük, itthon nem takargatjuk magunkat esti fürdéskor.
2018. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem vagyok kiváncsi a szörösödő tökeidre,meg a pattanásos fenekedre. A 2 évesem is kis bikiniben fürdik a strandon,ha levesszük róla akkor pedig eltakarjuk törölközővel,sajnos az ilyen helyeken pedofil előfordulhat.
2018. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Az udvaron, ha nem látnak be a kerítésen, felőlem mindenki úgy napozik vagy a saját medencében úgy fürdik, ahogy akar, bár furcsállom. De a strandon, mindenki előtt egy kamasz, aki már külsőre inkább olyan, mint egy felnőtt, ne mutogassa magát. Miért, neki jó, hogy mindenki őt nézi? Tegyük fel, egy 15 éves lány meztelen lenne a strandon, az összes férfi őt bámulná, az biztos, de a többiek is.
2018. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
otthon nem zavarna, de strandon illik felvenni még a kisgyereknek is
2018. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!