Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedves Szülők! Titeket zavarna...

Kedves Szülők! Titeket zavarna, ha a 13 éves lányotok egy 18 éves fiúval barátkozna?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondanák, szülői aggodalom, de én egyszerűen féltem a lányom, a párom szerint ameddig ő boldog baj nem lehet a dologból. Szerintem épp ellenkezője.

2018. júl. 30. 00:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
74%
Nem teljesen értem mi a fene dolga lehet egy 18 évesnek egy 13 éves kislánnyal. Ha simán csak “haverkodasról” lenne szó is roppant fura, mert azért általában egy közel végzős (vagy épp már végzett) 18 évesnek nem hiszem, hogy túl sok közös témája lenne egy altalanos iskolással. Ha meg többről van szó, az meg egyenesen vicc. Sejthetjuk, hogy mi lehet a célja egy 18 évesnek egy kislánnyal. Ráadásul egy 13 évesnek az eg világon semmi dolga nem kell legyen még a fiúkkal, pláne nem egy 18 évessel!
2018. júl. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Szerintem sem kéne hagyjam, köszönöm az alátámasztásokat. Holnap beszélek vele.
2018. júl. 30. 01:01
 3/36 anonim válasza:
92%

Nekem volt 13 évesen egy 18 éves haverom.Nem jöttünk soha össze,nem is volt róla soha szó.Rám nem jelentett veszélyt, bár tény érettebb volt,de jól elvoltunk.Nem nagyon találkoztunk tizennégy éves koromig aztán meg csak úgy,hogy anyukám elkísért és meggyőződött róla,hogy kicsoda.

Azóta is nagyon jóba vagyunk 16/l

2018. júl. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem sincs vele gond, ameddig nem akar tőle többet a fiú. Nekem is világ életemben idősebb haverjaim voltak, főleg a fiúk közül. A korosztályom béli srácokkal valahogy sosem találtam meg a közös hangot. Most már 19 éves vagyok, a jelenlegi párom is 27, tehát :))

Ha már alapból barátkoznak, akkor vagy a srác nem elég érett a korához, vagy éppen a lányod az, aki érettebb 13 éves létére.


Btw 13 évesen én is haverkodtam egy 18 körüli sráccal. Interneten beszélgettem vele sokat, utána egyszer találkoztunk, sétáltunk egyet a plázában, és szerintem azóta sem beszéltünk :D

2018. júl. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%

14 évesen volt a haveri társaságban több 18-22 év közötti srác is. Volt, amelyikbe halálosan szerelmes is voltam (ő akkor 21 volt, de végül a 16 éves nővérem jött össze vele).

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Kezdenek dolgozni a hormonok.

Beszéljetek róla, a lehetséges kimenetelekről is -és az alapján kellene tudnod eldönteni, hogy elég érett-e a gyerek az ilyen társasághoz.

2018. júl. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem semmi baj nincs azzal, ha egy 13 éves lányt érdekelnek a fiúk. Én is ennyi idősen lettem először "szerelmes". Bár még kicsi a lányom, de olyan kapcsolatot szeretnék vele kialakítani, hogy ne kelljen féltenem egyetlen fiútól se. Olyan "útravalót" szeretnék neki adni, hogy tisztelje, szeresse, becsülje meg a saját testét, és jól válassza meg, kit enged magához közel. Anyukám ezt velem nagyon ügyesen csinálta. Megbízott bennem, akkor is, amikor nem értett egyet a választásommal. Mindig bízott benne, hogy időben észre veszem, ha nem jó emberrel barátkozom. És így is volt.
2018. júl. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
42%

Nem zavarna, de szeretném látni azt a fiút, az idejüket inkább otthon (nálunk) töltsék, ne a lányom mászkáljon a fiúhoz, + mindig tudjak róla, hova mennek, kikkel, stb.

Nem fogom bezárni, meg megvonni mindent tőle, sem megverni azért, mert a biológiai óra beindult (az első válaszoló takarodjon vissza a 19.századba, a többivel karöltve, így gondolkozik....)

2018. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
75%

mi közös lehet bennük , mondjuk a sport pl.

addig nincs baj amíg csak barátkoznak vagy egy baráti társaságuk van esetleg.

2018. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
62%
Félelmetes h némelyek szerint az eg világon semmi baj nincs azzal ha egy 13 éves kislányt 18 éves fiúk érdekelnek.... Egy ennyi idős gyerek még boven ráér fiuzni, most meg inkább a barátnőivel “bandázzon”. Szó sem lehetne arról h egyedül elengedjem talalkozgatni egy 18 évessel. Maradjon szépen a korosztalyanal a lány is és a fiú is. Nyilván nem csak azonos korúakkal lehet barátkozni, de itt nagyon is sok ez az 5 év. És azt se feltétlen hiszem el, h a fiú is csak barátkozgatni akarna a lánnyal..
2018. júl. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
87%
10es, és szerinted a 13-14 éves fiú csak barátkozni akar a lányokkal? ; ) ne legyél már naiv. A szexhez általában 2 ember kell. (Most vegyük az alap esetet) Teljesen mindegy, hogy a fiú 13, 18, vagy akár huszonéves. Ha a lány nem akarja, nem lesz szex. Ha meg akarja, tilthatod, ahogy akarod, meg fogja találni a módját.
2018. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!