Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek a baràtnőmmel, aki...

Mit tegyek a baràtnőmmel, aki èrezhetôen nem fogadja el kamaszfiamat?

Figyelt kérdés

Pàr hònapja èlek baratnőmmel aki hozzàm költözott, fiam hetes vàltàsba van velünk,a fiam nyitott volt az uj baratnõm felè, azonban õ mindenbe beleköt barmit tesz, es erezhetõen idegesiti, sajnos ezt mar a fiam is erzi.

Az is zavarja ha este elköszönök tõle a szobajàban, a làny 31 eves, de mar fenntartasaim vannak a jövõnket illetõen.

Van e ertelme igy tervezni vele?


2018. aug. 4. 20:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Te hany eves vagy ?
2018. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
42
2018. aug. 4. 20:51
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én először megpróbálnám megbeszélni vele kettesben, hogy sajnos úgy érzed, nem túl elfogadó a fiaddal, és megkérdezném ennek mi az oka. Megmondhatod neki, hogy szerinted a fiad erősen törekszik arra, hogy jó kapcsolatot alakítson ki vele, és te nagyon boldog lennél, ha ez sikerülne. Ha továbbra sem változik, akkor viszont tényleg érdemes lenne elgondolkozni azon, hogy érdemes-e vele ilyen körülmények között folytatni, mert úgy látom neked nagyon fontos a fiaddal való kapcsolatod.
2018. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Koszi a vàlaszt, termeszetesen fontos, de a baràtnõ is fontos lenne,egyszeruen erthetetlen miert olyan, sajnos lehet önzõ tipus, mar beszeltünk errõl, de ahogy mondja feszült ha meglàtja, ès ezt nem is palàstolja...
2018. aug. 4. 21:08
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as vagyok. Hány éves a fiad, és ő egyébként mit szól a barátnődhöz? Mondott neked valamit arról, hogy úgy érzi nem szimpatikus a barátnődnek? Lehet, hogy megpróbálhatnál valami olyan közös programot szervezni, ahol jobban megismerhetik egymást, kempingezés, túrázások, stb, csak nem tudom, hogy barátnőd mennyire lenne nyitott az ilyesmire.
2018. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
13 eves,erzi hogy nem kedves vele, màr nem keresi a tarsasagat, elvonul a szobajaba,erre a kozos programra mar gondoltam en is...a vàlàsom òta màr màst is megismert a fiam, de senki nem volt vele ennyire ellensèges
2018. aug. 4. 21:21
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon nehéz helyzetben vagy, mert a fiad most van abban a korban, amikor nagyon fontos neki, hogy veled minél szorosabb legyen a kapcsolata, és sajnos félő szerintem, hogy ha érzi a barátnőd ellenségességét, és bevonul a szobájába, akkor előbb-utóbb veled is zárkózott és bizalmatlan lesz.

Lehet, hogy a barátnődben bármilyen hülyén hangzik, a féltékenység munkál, hogy mekkora szeretettel és figyelemmel tünteted ki a fiad, míg ő ezidő alatt nélkülözve van úgymond.

Nyilván nem titkoltad előle a fiad, ha ennyire fontos neked, úgyhogy azért sejtenie kellett, hogy előbb-utóbb meg kellene vele ismerkednie és jó kapcsolatot kialakítania. Szerintem mindenképpen valami olyasmit próbálj még meg, ami kiszakít titeket az otthoni környezetből és egyszerre tudsz foglalkozni mindkettőjükkel. Még itt van a nyárból néhány hét, iskolakezdés előtt lehet beleférne valami kisebb program, hátha változást hozna a kapcsolatukban.

2018. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Jol latod a helyzetet,nyilvan sok mindent nem irtam le, de mar a fiam azt is mondta nem jön hozzàm többet, ha ez nem vàltozik, pedig ha eddig valahol szeretett az nàlam volt, de megfogadom a tanacsod..
2018. aug. 4. 21:49
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de drukkolok, hogy minél hamarabb sikerüljön úgy rendezni a helyzetet, hogy mindenkinek a legjobb legyen.:)
2018. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Én kirúgnám a barátnőt, ha ennyire ellenséges. A fiad csak fontosabb nem? Egy harmincas nőtől pedig elvárható hogy viselkedjen.
2018. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!