Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 16 éves kamasz fiunk van. És ma mentem el a szobája ajtaja előtt, láttam, hogy a feleségemet ölelve egyenesen zokogott.

Még nem láttam így kiborulni őt. Öröm az ürömben, most láthatólag nagyon megnyílt az anyjának, és eszembe se jut kérdezni róla, mert nem szeretném sem őt, sem a fiam kellemetlen helyzetbe hozni.

Nem is lányról lehet szó, mert épp ezután jött át a barátnője, akkor már (látszólag) jól volt.

Úgy általában véve jó a viszonyunk vele, vannak persze összezördülések, de elég jól kezeljük, a feleségem különösen jól. Az zseniális, ahogy kezeli ezt az egészet. Persze morcos, nehezen akar elmondani dolgokat, nyüstölni kell, hogy tanuljon, de ha komoly baj van, mint a mellékelt példa is mutatja, mindig szól nekem/a páromnak vagy mindkettőnknek. De így még akkor sem láttam kiborulni.

És nem tudom, mit kéne tennem. Mert nagyon aggódom a fiamért, egyúttal látom, hogy ez az ő viszonyukban óriási pillanat volt és nem akarok belerondítani, ezért nem merek lépni.

Ebben kérnék tanácsot.


2018. aug. 5. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Este, ha már csak kettesben vagytok a pároddal, kérdezz rá egyszerűen. Szerintem ő is szeretné elmondani, biztosan meg szeretné beszélni veled.
2018. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük mi a baj!
2018. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!