Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehet hogy megunta?

Lehet hogy megunta?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt nálam egy ilyen sportmánia meg testképzavar..18 vagyok. És pár évvel ezelőtt mindenkitől kértem a megerősítést és volt h a tesóm le gebézett aztán anyum egyet értett vele. Azóta néha erősödött ez a bajom néha alább hagyott. Anyukám szerint mindig csak a kajával meg a sporttal és a testemmel foglalkozok azóta és mondta h elege van ebből...a múltkor mondta h ugyanolyan vagyok mint annak idején amikor legebéztek meg ilyenek de most nem a gebe szóval vagyis azt nem mondta de azokra az időkre utalt vissza..Akkor valószínűleg mèg mindig annak tart csak már unja mondani?
2018. aug. 17. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is baromira unnálak olyannyira, hogy már rég elvittelek volna pszichológushoz, aki rendbe teszi benned a dolgokat. Mi lenne, ha inkább teljesen más dolgokkal foglalkoznál? Mondjuk segítenél anyukádnak a háztartásban, tanulnál, vállalnál esetleg diákmunkát, vagy ha már nem tanulsz rendes munkát és akkor másról is szólna az életed, mint a testedről, az étkezésedről, a testmozgásról, meg a testsúlyodról?
2018. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Már járok szakemberhez
2018. aug. 17. 14:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam felteszem a kérdést
2018. aug. 17. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Ez a testeddel való foglalkozást pozitív irányba is terelhetnéd szakember segítségével. Az, hogy foglalkozol magaddal az jó, de ha ez az egészséged kárára megy, az nem.

Viszont, ha szakemberek (pszichológus, étkezési tanácsadó...stb.) segítségével te esetleg a testnevelés terén tanulnál tovább, vagy fittnes/aerobik/jóga stb. vonalon képeznéd magad, aki majd idővel, ha odáig fejlődsz, másoknak is tudsz segíteni az egészséges életmóddal, mozgás, sportolás terén, fittnes/jóga... stb. órákat tartani. Ez akár a munkád is lehetne.


És végeredményben a kecske is jól lakna, a káposzta is megmaradna alapon, te tovább foglalkozhatsz a testeddel, de egészséges értelemben és meg is élnél belőle. Persze ehhez sok kitartás és kemény munka kell, nem csak fizikálisan, de ha ennyire rá vagy állva, akkor miért ne menne?

2018. aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom,viszont visszatérhetek a kérdésemre? Hölgy akk már azért nem mondja mert megunta de meg így gondolja ?
2018. aug. 17. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!