Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mostanság a 9-10eves lányoknak...

Mostanság a 9-10eves lányoknak már van cicije? Topot vegyek neki, vagy ne?

Figyelt kérdés

A lányom nov.lesz 10eves. Most nyáron elkezdett nőni a cicije. Az osztályában többeknek már tavaly év vége felé így volt, magasak is 145 cm körül, súlyuk is elég nagy. Amikor még csak kis dudor van kell e már vmit hordani vagy az pont hogy ciki?? Az én időmben vagy legalábbis az én iskolámban hatodik hetedikben kezdett el fejlődni mindenki sőt.

Nem akarom azt se hogy csufoljak de nem akarom hamarabb nőcissé se tenni, még amúgy olyan kisgyerek...


2018. aug. 20. 16:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Vehetsz topot, attól nem lesz nőcis.
2018. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél topot.
2018. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg lányod mi a véleménye szeretne-e. Vegyél neki de dezodort is mert lehet kelleni fog
2018. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Manapság egyre korábban érnek a lányok. Már nálunk is jópár lánynak nőtt a melle és menstruált alsóban.


A topkérdést beszéld meg vele. Vesd fel neki, hogyha szeretné vehettek pár darabot és majd ő dönt. De szerintem igen lesz a válasza.


Én utáltam azt az időszakot amikor "minek" volt a válasz az ilyen jellegű igényemre. Nagyon szégyelltem ha fáztam és átlátszott, ahogy a tesiórai öltözés is bujkálással telt. Szerencsére később érő voltam. Alsó tagozatban ,az osztályteremben öltöztünk mindannyian. Képzelem mennyire kellemetlen volt a korán érő lányoknak.

2018. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Egyenlőre fogalmunk sincs lesz e idén a többi kislánynak gondolom attól is függ majd a válasza. Veszünk párat akkor.
2018. aug. 20. 16:58
 6/20 anonim ***** válasza:
49%
27 éves vagyok, de már nekem is kellett melltartó 3. osztályban, 4-es voltam, amikor megjött. Nem korai, hidd el!
2018. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet csak felenk nem volt ez jellemző.
2018. aug. 20. 18:45
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
8éves volt màjusban a lànyom,és kapott már 2 kis toppot.Nagyon szereti,pont tegnap mondta hogy vegyünk még,mert a suliba is abba fog járni.Edzésre már tavaly is hordta.Nyugodtan vegyél neki,olyan kis aranyosak vannak.
2018. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%
Ne a top legyen a legfontosabb jelen helyzetben. Nagyobbik lányom is kb. így volt, 3 hónappal a 10. szülinapja után megjött neki. Inkább erről beszélgessetek, sokkal fontosabb, mint hogy topot hordjon-e vagy sem.
2018. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jó oké köszönöm, nyilván ez megtörténik/megtörtént már részben. De most nem ez volt a kérdésem, hogy felvilágosítsam e már és mikor stb
2018. aug. 21. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!