Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-13 éves lánynak engednétek...

12-13 éves lánynak engednétek a cicanacit?

Figyelt kérdés

Gondolom otthon nem lenne gond, de mondjuk utcán, vagy suliban?


Természetesen hosszított felsővel, vagy szoknyával.


Azért kérdezem, mert nekem például engedték ennyi idősen, de sok osztálytársnőmnek nem.


16/L



2018. aug. 25. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem lehet azon nem engedni? Nekem már ovis koromban is volt cicanadrágom (a 90-es években).
2018. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
*Bocs, úgy értem: mit LEHET azon nem engedni? Csak egy sima nadrág, nem szöges bikini vagy ilyesmi :) Nem értem a tiltást.
2018. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem... Oké, hogy ők annó sokkal érettebbek voltak testileg nálam, de hosszított felsővel, vagy szoknyával simán meglehetett volna oldani.
2018. aug. 25. 11:59
 4/12 A kérdező kommentje:
Vannak olyan szülők, akik szerint cicanacit csak a ribizlik hordanak, mert túl kihivó. Lehet ők is ilyenek voltak.
2018. aug. 25. 12:05
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
A cicanaci nem valódi nadrág, a legtöbb áttetsző. De ha nem látszik ki a bugyi, abszolút semmi kivetnivalót nem látok benne.
2018. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
9 éves lányomnak van egy csomó. Mintás, színes, farmerhatású, fekete... Nem tudom, mi a gond.
2018. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat en nem ertem szinte a kerdest se... mi kulfoldon elunk es itt pl 1 evestol 50 evesig (minimum) hordanak ilyet. Nem hiszem hogy Magyarorszagon ez nem hasonlokeppen van. 8 eves lanyomnak is van csomo, nekem is es kb mindenkinek akiket ismerek.
2018. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap herpesz-nap volt, ma cicanaci-nap...
2018. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engedném.
2018. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Vannak olyan szülők, akik szerint cicanacit csak a ribizlik hordanak, mert túl kihivó. Lehet ők is ilyenek voltak."


Igen, az én szüleim is ilyenek voltak, nem is vehettem fel cicanacit (legalábbis a tudtukkal nem... :P ).

Az viszont furcsamód nem zavarja őket, hogy az én lányom már kb. 1 éves kora óta szinte kizárólag cicanacit hord, pedig már ő is kamaszodik. :) Neki simán megveszik, ami nekem még tilos volt. Na ezen igazodj el! :)

2018. aug. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!