Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Teljesen érzéketlen más...

Teljesen érzéketlen más gyerkeket bántó fiammal nem bírok. Mit csináljak mindenki nevelőintézetet javasol? Beleőrülök ebbe

Figyelt kérdés

Mindig következetes voltam, vannak szabályok, nem kényeztettem el. Mégis csődöt mondtam szó szerint lop csal hazudik.

Bántja a gyerekeket, rokonokat mindenkit.

Engem is üt, rugdos pedig csak 12 éves lesz. Az iskolában is ugyan ilyen. A barátai "kissebbségiek" drogot is kipróbálták tavaly. Az apját nem érdeklik a gondok utalja a gyerektartást de tudni nem akar a gyerekről.

Végig jártuk a nevtant, vadaskertet is de semmit sem mondtak.

Úgy kezdődik a tanév, hogy zaklatta az egyik tanárát facebookon.

Nem akarom hogy bűnöző legyen belőle de egyedül nem bírok velem. Mit csináljak?


2018. aug. 30. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Végig jártuk a nevtant, vadaskertet is de semmit sem mondtak.


Ne haragudj, de ezt nehezem hiszem el. Biztosan mondtak hasznos dolgokat...

2018. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Adhd?
2018. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mióta ilyen? Mikor váltatok el?
2018. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is furcsa, hogy semmit nem mondtak a nevtanban.

Én mentálhigiénés gondozóba vittem a fiamat (pedig a tanár szerint nem volt szükséges, annyira nem volt rossz a helyzet) és megállapították a figyelemzavart, szorongást.


Keress egy jó szakembert, aki foglalkozik vele, pszichoterápiát ír ki, ha szükséges gyógyszert ad!

2018. aug. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, biztos nem véletlenül lett ilyen. Ha amúgy normális emberek vagytok, tehát nem olyan a környezet mint a putri stb.(nem rosszból mondom, csak nyilván nem tudhatom mik a körülményeitek) akkor ott valami van a háttérben mint a legtöbb esetben.

Csúnya volt a válásotok? Ha az apja tesz rá akkor lehet azért is van. És ez nem feltétlen tudatos a részéről. Mindenképpen kell szakember. Mert még néhány év, jön a kamaszkor és csak rosszabb lesz.

2018. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval.

Ennyi infó alapján nekem az az egyszerű és logikus indok ugrott be, hogy az apja leszarja a gyereket, akkor ő is leszar mindent – csak követi a férfimintát. Van körülötte más férfi egyébként (nagypapa, nagybácsi, edző…)?

2018. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%

Leírta a lényeget, mit nem lehet érteni rajta?


,,A barátai "kissebbségiek" "


Ennyi a probléma. Valószínűleg nincs semmilyen pszichés ok, csak cigányság alja rétegével kezdett el barátkozni. Ott meg ilyen az alapvető kultúra, ezt vette át a gyerek.

Annyit tudsz, hogyha kell, erőszakkal is kiszakítod abból a baráti társaságból, kell átíratod egy másik iskolába (ahol tudod, hogy nincsenek a cigányok közül ilyenek). Addig amíg ilyenekkel lóg nem fog változni semmi, mivel ők is direkt buzdítják az ilyen viselkedésre.

2018. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jogos, amiket írsz utolsó, de azért nem véletlen, hogy egy gyerek (pláne ilyen fiatal korban!) kikkel barátkozik.
2018. szept. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8: Azért, mert őket tartja menőnek, hogy miket megcsinálhatnak, stb. Ennyi. Nem kell bemutatni, bátyám is anno ugyanúgy csak a cigányság aljarétegével haverkodott, elég jó rálátásom lett erre a témára sajnos.
2018. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ok, lehet, hogy én vagyok naiv, de azt gondolom, egy normális (értsd: „egészséges” értékrendű, szerető, ahol foglalkoznak a gyerekkel – apuka is) családban egy 10 éves gyereket nem fog elbájolni a kisebbség tukkósága.

Az, hogy kamaszkorban, lázadásként befigyel ez, azt el tudom képzelni.

2018. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!