Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ki hogy vette észre gyerekénél...

Ki hogy vette észre gyerekénél hogy már elkezdett maszturbálni?

Figyelt kérdés
Volt esetleg valami konfliktus ebböl? Esetleg megbeszéltétek vele, hogy mi történik ilyenkor? Vagy amikor felvilágosítottátok akkor volt szó róla?

2018. szept. 2. 12:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Milyen konfliktusra gondolsz?
2018. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Arra gondolok hogy esetleg nem a legjobb helyen/idöben csinálja. Pl nálunk szokott lenni kád elött wc csésze elött szönyegen arra utalo jel amiböl erre következtetünk...
2018. szept. 2. 12:57
 3/21 A kérdező kommentje:
Fiúrol van szó természetesen!
2018. szept. 2. 12:59
 4/21 anonim válasza:
92%

apu rámnyitott és utána leült velem beszélgetni

Tök normális volt

2018. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Miröl volt szó? Mennyire mondta el részletesen? Nem volt kellemetlen neked??
2018. szept. 2. 13:04
 6/21 anonim válasza:
80%
inkább priviben mondom el
2018. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Most akkor egy pici gyerekről van szó,vagy egy sík hülye kamaszról aki odarecskázik a szőnyegre vagy ahova éppen kedve tartja?
2018. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mivel kamaszok témakörben van ezért egy nem teljesen sik hülye kamasz fiúról. És nem recskázik mindenhová ahova kedve tertja de vannak erre utaló aprobb jelek. Ezért a kérdés hogy ki hogy kezeli hogy ne legyen kellemetlen senki számára! :)
2018. szept. 2. 13:18
 9/21 anonim ***** válasza:
98%
Kell ilyenkor egyáltalán mondani bármit? Amikor nem tudod eldönteni, hogy hogyan kellene viszonyulnod egy helyzethez, képzeld el magad benne, mint a gyerek. Te, hogy érezted volna magad, ha az anyukád megbeszélte volna veled a maszturbálást? Én nagyon örültem annak, hogy a szüleim tiszteletben tartották az ilyen jellegű magánszférámat. Pedig nem egyszer volt, hogy észrevették. Hálám nekik, hogy nem szóltak semmit. Szégyelltem volna magam, és lehet törés szenvedett volna az egészséges szexualitásom.
2018. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%

Erre utaló apróbb jelek...az mi?

A fiam szobáját takarítottam mikor az ágya mögött találtam egy halom összegyűrt zsepit...

Mondtam neki, hogy mivel nincs megfázva az tuti nem taknyos zsepi és ez volt az utolsó, hogy én takarítottam nála.Összevigyorogtunk és ennyi.A lakás egyéb helyiségeiben nem volt nyoma.

Én szemrebbenés nélkül rákérdeznék vagy mondanám neki, hogy ha könnyítene magán takarítsa is el.

2018. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!