Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők/nem szülők, ti mit...

Szülők/nem szülők, ti mit csinálnátok, ha a tizenhat éves lányotok közölné, hogy egy harminc éves férfival van együtt?

Figyelt kérdés

2018. szept. 11. 17:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
60%
komolyan elgondolkodnék, hogy vajon mit rontottam el...
2018. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
59%
Eltiltanám tőle. Milyen 30 éves férfi az aki egy kislánnyal akar járni?! Gondolom a saját korosztályából nem kell senkinek akkora lúzer.
2018. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
76%
Ledobbennek.
2018. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon mérges lennék a férfira. Feljelenteném, illetve távoltartási végzést kérnék. Nagyon nem normális. Amúgy különösen gáz lenne mivel én a fiam 16 éves korában csak 36 leszek, szóval nagyon gáz lenne.
2018. szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%

Nem örülnék, de a tiltás csak olaj a tűzre.

Inkább megpróbálnék (látszólag) minél nyitottabban állni a kérdéshez, pont azért hogy ne kezdjen titkolózni, hanem beavasson.

Megtudjam, mit szeret benne, miért találja jobbnak, mint a többieket, hogy viselkedik vele... így esély adódhatna indirekt terelni.

2018. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
41%
16éves koromban én is egy 30éves férfival voltam együtt. Én érettebb voltam a koromnál, ő éretlenebb.Ennyi.A kapcsolatnak szomorú vége lett, de ma is azt mondom, egy kezemen bőven meg tudom számolni hány FONTOS kapcsolat volt az életemben, az volt az egyik.Ha tiltani próbálták volna?Hát, abból semmi jó nem sült volna ki, szóval én nem ajánlom. Pláne így ismeretlenül. Tudsz valamit róla egyáltalán a korán kívül?Az hogy tetszene, ha a lányodat azért dobná a szereleme(nem biztos, hogy ő, bármikor a jövőben), mert ő nem jár olyan lánnyal, akinek 35/40/42/46(tetszőlegesen behelyettesíthető) éves az anyja?
2018. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
90%

OFF: miért gondolja sok szülő, hogy elrontott valamit, a nevelésben? 17-18 évesen nagyon nagyon odavoltam egy 36-37 éves pasiért. Semmit nem rontottak el a szüleim. Egyszerűen jól estek a bókjai, jó volt hogy nem oylan komolytalan mint a kortársaim, tudott nőként kezelni. Nagyon szerelmes lettem belé, (persze csak plátói volt) nem történt semmi a flörtön kívül. Egy tizenéves alakuló személyiségű kislánynak igen sokat jelent, ha valaki nőként kezeli. Szóval szülők, nem ti rontottátok el!!


Az hogy már 30vagyok és ránézek a mai 16évesekre és ugyanolyan éretlen kis kajlák akik keresik a nőiességüket, személyiségüket, eszembe juttatják önmagam. Csak rémisztő, hogy egy komoly férfi hogy tudna őrájuk másként nézni, mint hogy kislányok.. Szóval igen így visszagondolva, mentálisan nem egészséges az a pasi aki 30 évesen 16 éves kislányokra hajt.


Kérdésre is válaszolva: Tiltani nem tiltanám, hisz az csak titkolózáshoz vezet. Inkább próbálnám elfogadni és mindent nyíltan megbeszélni a lányommal, bizalmat kialakítani, hogy nyugodtan fordulhat hozzám bármivel, megértő lennék, hisz majdnem tudom mi zajlik ilyenkor benne.

2018. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%

Én biztos meg akarnám ismerni a férfit és komolyan elbeszélgetnék vele.

A fétfi részéről nem normális ez a dolog, a kislány érthetőbb mert nagyon fiatal és naiv.

2018. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
76%
Volt egy ilyen lány az évfolyamomon anno. Most vannak tíz éve együtt a párjával, és van egy gyönyörű szép kislányuk:)
2018. szept. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
34%
Első körben jó mélyen magamba néznék, hogy hol ronthattuk el. Második körben elbeszélgetnék a lányommal, hogy mégis mi szükség van erre, ki ez, mi ez, mit csinálnak stbstb. Harmadik körben megkeresem az érintett férfit és elbeszélgetek vele. Úgyis beszarva tagadna mindent és elsunnyogna, onnantól kezdve meg úgyis vége a kis románcnak. Egy 16 éves gyerek közelében semmi keresnivalója egy ilyen beteg embernek. 1% esély van rá, hogy normális, de az a találkozón úgyis kiderül és meg tudnánk beszélni.
2018. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!