Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg akkora probléma, hogy...

Tényleg akkora probléma, hogy náthásan engedtem a gyerekemet iskolába ma?

Figyelt kérdés

2018. szept. 13. 09:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Mekkora gyerek? Mennyire beteg? Ha rosszul van, lázas, színes váladékot fúj, akkor fertőz és az baj, igen.
2018. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
29%
Ki mondta hogy probléma?
2018. szept. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hatodikos, dehogy nincs láza, folyik az orra, ilyen szeptember eleji náthahullám elkezdődött a suliban.
2018. szept. 13. 10:06
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

Mérlegelem, hogy mennyire beteg és vajon fertőző-e a többi gyerekre nézve. Ha lázas, nincs jó közérzete, akkor én otthon maradok vele. Ha úgy látom, hogy jól van, de a betegsége fertőző, akkor is.


Ki állította, hogy te rosszul mérted fel a helyzetet?

2018. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Magamban tettem fel a kérdést főleg, de mivel ő sem nagyon akar sokat hiányozni az elején így úgy voltam menjen. Persze, tudom fertőz, de kb minden szeptemberben végigmegy az osztályon egy náthahullám
2018. szept. 13. 10:16
 6/26 anonim ***** válasza:
30%
Igen, nagy gond. Felelőtlen vagy. Minek fertőzöd meg szándékosan a többi gyereket??
2018. szept. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
33%
... Hogy ne legyen otthon, azért fertőzi a többit
2018. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%

Annyira tudtam, hogy megjelenik itt is a 67 %-os frusztrált gyerektelen.


Kérdező, ha nem lázas csak az orra folyik, persze , hogy engedném, külföldön lakok, az összes gyerek ilyen, ha orrfolyás miatt nem menne senki , bezárnának az iskolák.

2018. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%

Basszus.. nálunk egy teljes lépcsőház beteg.. nem csak iskolában lehet ám összeszedni egy betegséget!

És fertőz az a betegség is, ahol vírus miatt átlátszó az orrváladék, ne legyünk már álszentek! De persze, kis orrfolyással is mindenki maradjon otthon, melyik munkahely tolerálja ezt?


Kérdező, ha nem rossz a közérzete, nincs láza-hőemelkedése, akkor nem gond.

Egy átlagos ember évi minimum 3-4x fertőződik meg évben rhinovírussal, rsv vírussal, (mezei megfázásért felelős vírusok) felesleges ebolaként kezelni.

2018. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
*felnőttre vonatkozik a 3-4, gyerekeknél még gyakoribbak az ilyen betegségek.
2018. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!