Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Visszaszeretnem kapni a sajat...

Visszaszeretnem kapni a sajat szobamat?! 17l

Figyelt kérdés

Sziasztok

2 szobas lakasunk van ( egy nagyobb, egy kisebb)

En a kis szobaba voltam, mindig rend volt tudtam.nyugodtan tanulni,feljohetett barki, hisz elfertunk.

Egy eve koltozott ide a hugom (eddig apjanal elt)

A nagyszobaba volt anyuekkal szekrennyel.elvalasztva a szoba, hozza is tudtak menni.

Kb. Aprilisba nagyon sok rossz ert, es teljesen egyedul ereztem magam es felvetettuk az otletet hogy menjek at a nagyszobaba a hugomhoz. Belementem eleinte jo volt, mert kihuzott a sok rosszbol, tudtam beszelgetni valakivel, es igy nem.volt "lehetosegem" sirni estenkent es egyeb mas.

Ez mind szep es jo. De en nekem nagyon hianyzik a szobam. Hianyzik az hogy.legyen egy kis maganeletem, sokaig szoktam tanulni, igy kell a lampa is es vakuval vilagitani eleg kenyelmetlen. Koran is szoktam kelni es nem tudok rendesen kenyelmesen elkeszulni. Nem tudok felhivni senkit se. Hogy gyozzem meg anyaekat hogy.visszamehessek? Szerintetek engedik majd es megertik? 2 ev mulva.mennek egyetemre, utana ugy is hugome lenne a szoba.


2018. szept. 22. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
De mi lett most a kisszobából? Anyukádé? A húgodé? Lomtár? Étkező? Mire használjátok?
2018. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Anyuek vannak bent
2018. szept. 22. 16:20
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem anyukádnak sokkal nagyobb szüksége van a magánszférára mint neked / hugodnak, mellesleg nincs köztetek elválasztva semmi? Tegyétek vissza középre a szekrénysort, ha telefonálni akarsz akkor menj ki s szobából esetleg konyha/ fürdőszoba vagy menj be addig a kis szobába (nem akarom elhinni hogy anyukád 0-24 ben bent tartózkodik)
2018. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Gondolkodj kicsit, anyádék idönként szexelni is akarnak, és ezt egy gyerekkel egy szobában eléggé kizárt.

Jogos, hogy ök vannak külön és te meg a testvéreddel - és a nagyobb szobát azért ketté lehet osztani valamennyire.

2018. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Ők hárman, te egyedül... szerinted hol igazságos ez?
2018. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen érthető a kérésed. De nem fogják teljesíteni szerintem. Nem normalis dolig ilyen pici lakásban ennyi embernek élni.
2018. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Úgy vinnyogsz nint Dudley, amikor Harry-nak adták a kis szobájat...
2018. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

ma 18:07-es: ha ekkora lakásuk van és korábban hárman éltek ott (a szülök az egyik, a kérdezö a másik szobában), akkor nem sokat tudnak tenni.

Az, hogy most még egy gyerek beköltözött, az ilyen szempontból kellemetlen, de a lakás attól még marad ugyanakkora. Másikat meg honnan szednének, föleg, hogy így még a kiadások is nöttek! Egy nagyobb lakást venni igen sokba kerülne, mivel elöször kellene azt megvenni és utána lehetne csak a meglévöt eladni! És a legtöbb embernek nincs zsebben 15-20 milliója!

2018. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van, tenyleg nem lenne fair, csak annyira hianyzik. En ehhez voltam hozzaszokva, hogy kulon vagyok egyedul :) kibirom ezt a kis idot valahogy
2018. szept. 22. 22:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáljátok meg szétválasztani a szobát szekrénnyel, függönnyel vagy valamivel, vagy akár csak az ágyadat ilyen módon elkeríteni.
2018. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!