Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális hogy egy nő a saját...

Normális hogy egy nő a saját 13 éves lányával beszéli meg folyamatosan hogy az apja kivel lép talán félre, milyen sms-eket látott, stb?

Figyelt kérdés
Mire gyanakszik,mik voltak leírva az üzenetekben,intim témák is beleértve ? Hívások,stb.,és mindkettő árgus szemmekkel figyeli a férfit otthon aztán,nem-e csinál valami gyanúsat.Csak nekem morbid ez ?
2018. szept. 23. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk annyiban nem morbid, hogy az anya őszinte a lányával, ezzel is megmutatva, hogy milyen is lehet egy férfi, ha gerinctelen féreg.

Az viszont nekem nem tetszik, hogy akkor miért nem lép ki az anya ebből a kapcsolatból? Mivel benne marad ezzel is azt mutatja a lányának, hogy akkor ez természetes, és megengedhető egy férfinak minden következmény nélkül és ezt el kell tűrnie egy nőnek.


Szóval ez nagyon kétes dolog, ez az egész. Jót is tesz vele, ugyanakkor sz..r példát is mutat.

2018. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem normális, mert a gyerek nem tehet arról, hogy ők szétmentek. Igy viszont az apaképet teljesen lerombolja a gyerekben, és több mint esélyes, hogy a gyerek is ugyan arra a sorsra fog jutni, mint az anyja.
2018. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek szemszögéből átéltem és nagyon nem normális!

Hatalmas terhet ró a gyerekre, két tűz közé szorul, nem elég hogy összetöri az apáról alkotott képet, vele együtt megy a házasság, az emberekbe vetett bizalom is a levesbe és a legrosszabb, hogy még tenni sem tud semmit, hogy feloldja a helyzetet. Ő csak elszenvedni tudja. Az anya tud elválni egyedül.

Engem megkért az anyám hogy kémkedjek az apám után. Tanulás, szórakozás helyett őt figyeljem, mert ha nem akkor cserbenhagyom őt... Párszor meg is tettem, de azóta is boldogtalan házasok, szóval csak engem szivattak vele.

2018. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Normalis addig a szintig hogy elmeseli mi tortent mivel egy 13 eves eszre veszi ezt.

Viszont ez mar nem egeszseges hogy minden pontrol tajekoztatja ugyanis nem lehet tudni hogyan eli meg belul hogy a szulei ilyen helyzetben vannak. Ez most nem is biztos hogy mutatkozik majd kesobb. De minden esetre csak az edesanya gyengeseget latja amibol o ugymond tapasztalatot szerez es ez egyaltalan nem jo. Mivel ugye a gyermek a szulo tukre! Azza valik amilyenne mi teszuk, neveljuk.! Es ha o ezt latja otthon ez lesz neki a normalis ami igazabol egyaltalan nem normalis es a kesobbiekben elkepzelheto ha netan hasonlo problemaba utkozne ugyanigy szenvedne! Szoval egy ilyen idos gyermeknek nem feltetlenul kell meg tudnia az ilyen dolgokrol amugy is az ok lelki vilaguk eleg hullam volgyes ne terheld ezzel is,tanacsot ugy sem tud adni meg,anyakent ezt neked tudnod kene hogy ilyenkor ki a fontosabb es mit kene tenned.

2018. szept. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyi még oké, ha megosztja egy sóhajtással a félelmeit a lányával, de az apja ellen cinkostársat csinálni belőle mindenféle gyerekes kémkedéssel - ráadásul ahelyett, hogy a házastársak inkább ezt eymással tisztáznák - nem jó út. Ha az apa tényleg bűnös, a gyereknek akkor is mindig az apja marad.
2018. szept. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolut nincs benne semmi. 13évesen már elég sok mindent fel tud fogni és meg tud érteni. Nem ma jött le ősem a falvédőről...


Szerintem normális.

2018. szept. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem normális
2018. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, a gyereket kiveszi a gyerekszerepéből, felnőttesíti, barátnői szerepkörbe "kényszeríti". Az apja tekintélyét lerombolja, nézőpontjának megértéséra lehetőséget sem hagy. (Ne felejtsük el, hogy ráadásul csak gyanúról beszélünk.) Ezen kívül a konfliktusok megbeszélése és megoldása helyett teszi ezt, így azt a példát mutatja a lánynak, hogy ezt így kell kezelni.


A normális szerintem az lenne, ha az apával rendezné le ezt négyszemközt. Mégpedig egyrészt nem elméleteket gyártva, hogy a másik fél meghallgatása, a probléma megbeszélése teljesen kizárttá váljon már a megszólaltatás előtt, másrészt minél hamarabb pontot téve az ügy végére. Majd ha arra jutnak, hogy elválnak a kész döntést osztanák meg (együtt) a lányukkal. Szerintem ideális esetben az egész megcsalás dolog kimarad a történetből, amit a lánynak mondanak, de azt már elismerem, hogy ebben vitatható, mi a jobb, helyesebb.

2018. szept. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem!

Azért utálja meg az apját mert kettejük között nem müködött valami? Esetleg pont anyuka hibájából?

Másképp látja a világot és az életet egy gyerek.

2018. szept. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!