Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rövidnadrágban nem fog megfázni?

Rövidnadrágban nem fog megfázni?

Figyelt kérdés

Hatodikos fiam még nem hajlandó hosszúnadrágot felvenni, tegnap és ma is rövidnadrágban ment iskolába, pedig ma reggel csak 4 fok volt. Elmondása szerint még nem fázik.

Bár egyáltalán nem szokott beteg lenni, mégis félek, hogy megfázik egy pulóverben és rövidnadrágban. Kamaszodik? Mit tegyek?



2018. szept. 25. 10:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%
Ne engedd neki mert még a férfiasságának lesz baja felfázik nagyon rossz vége lehet :(
2018. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
Pulóver és rövidnadrág? Nappal is max 17 fok van, nemhogy reggel. A megbetegedés az garantált.
2018. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%
Láttam reggel egy-két kemény arcot. Rajtam már kabát+sál+őszi bokacsizma volt, mégis a harisnyán át kicsit fázott a lábam
2018. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%
"vagánykodik" a gyerek, hatodikos, de azt csinál amit akar?
2018. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Ebben a korban azt hiszik, hogy ciki fázni, vagy nem tudom, de tegnap suliból hazafelé majd mindegyik pólóban ment, pulcsi a táskába gyűrve. Majd kinövi. Addig edződnek. :)
2018. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%
Ezt ősszel-tavasszal eljátszák. Pont ellenkezőleg öltöznek, nem egyedi eset. Tudnék mesélni néha mibe jönnek suliba. És bírják, ez benne a vicc.
2018. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

Pontosan ugyanilyen voltam, sőt még sokszor most is kevesebb réteg ruha van rajtam, mint "kellene".

Amikor fázok, akkor felöltözök rendesen.

Évi 1-2 kis orrfolyáson kívül soha nem voltam beteg emiatt.

2018. szept. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%
Szombaton rajtam pulóver, mellény, sál volt, csaladom többi tagján dzseki. Elment egy lány mellettünk (15 körül), farmer pitsanadrágban, spagettipántos toppal......konkrétan latszott rajta hogy vacog. Ráadásul az eső is eleredt pont. A tinik így vagánykodnak.
2018. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
Így nem lehet megfázni, ezen ne aggódj. Angliában lakom , éjjel 2-3 fok fok van, nappal 13 ° körül van, általános iskolás kisfiúk még rövid nadrágban járnak.
2018. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
28%
Add rá valahogy a hosszú gatyát, emlékszem, hogy régen én se fáztam, kamaszkorban más a hőérzet, de azért egészségesebb lenne évszaknak megfelelően felöltözni.
2018. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!