Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez a helyzet mást is zavarna?

Ez a helyzet mást is zavarna?

Figyelt kérdés
Röviden annyi lenne, hogy a férjem előző házasságából van gyerek és a kisebbik 13 éves még kéthetente jön hozzánk, de azt vettem észre, hogy mostanában minden egyes alkalommal kéri a páromat, hogy vegyen neki ezt-azt pl: táskát,de nem jó neki a 8e Ft-os neki a 13e Ft-os kell, a következő apás hétvégén megint kér cipőt/ket stb., ez nekem nem tetszik! Kicsit olyan érzésem van, hogy a volt felesége mondhatja neki, hogy mond apádnak, hogy vegye meg ezt is azt is és a gyerek meg úgy érzi szerintem, hogy teljesen rendben ez a fajta viselkedés, sőt néha már olyan érzésem van, hogy követelné is, mivel elváltak a szülei és neki ilyen alapon ez jár. Sztem meg ez nem helyes viselkedés!!!

2018. szept. 27. 14:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Lehet annyira nem szimpi a volt -féleség hogy csak beképzeled. Ha van miből apuka jó hogy megadja a gyerekének viszont nem kellene elkényeztetni mert sose tudni lehet egyszer nem lesz 8000fttos táskára se csak 3000ftos ra. De nem a te gyermeked,vagy anyja apja nekik kell nevelni észrevenni ha valami nem jo.Lehet engem is zavarna de apukának kell eszre venni hogyha megy otthon a hatterduma .Nem tudsz vele mit csinálni,ellene meg ne beszéld semmi képpen meg ha ígyis van hogy szándékosan vásároltat magának. Maximum óvatosan próbáld felnyitni a párod szemet,de semmi kepp ne a gyerek ellen .Ha az anyukája mondja akkor is csak egy gyerek ,aki könnyen befolyásolható
2018. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Már szóvá tettem a férjemnek, éppen a hétvégén kíváncsi leszek, hogy mennyire lesz majd hatásos. Mert most hétvégén is csizmát mondogatta, hogy szeretne,én meg mondtam hogy majd a szülinapjára esetleg, ami nemsokára lesz.
2018. szept. 27. 14:39
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb 2. nő pipa ha a pasija a gyerekére költ. Ebben nincs semmi, állj be a sorba.
2018. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Csizmát szülinapra? Normális vagy?

Ezek használati tárgyak.

2018. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá keret és a férjedet nem zavarja, akkor nincs ezzel semmi gond. A nagyobbik gyerekre is van költve azért ?
2018. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A lovaglós csizma azért nem annyira napi használati tárgy!
2018. szept. 27. 15:30
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Egyetlen csizma sem napi használati tárgy, lévén ninc sebi 365 napon át tél. Használati tárgyat irt. Az. A lovagló csizma is, nyilván azért kell, mert lovagol.

Nálunk a ruházat, iskola vagy sportfeleszereles nem ajándék. Ázok használati tárgyak, szuksegesek, akarom vagy sem, kell a gyereknek. Itt max az lehet az ajándék, ha valami eszméletlen drága dolgot nézett ki erre a célra, de akkor meg kap hozza az adott alkalomra valami apróságot, ami valóban ajándék.

2018. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Engem az egészben az zavar, hogy amikor jön mindig kitalál valamit, hogy most ez kell most az kell, mintha csak ezért jönne!!!
2018. szept. 27. 15:54
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok

Igazából te tudod te élsz benne mi nem tudjuk se a körülményeket és egyik félt se ismerjük .A lovagló csizma is úgy tudom 10.000ft felett van ha megkell venni akkor meg kell...az a kérdés hogy szükséges e vagy van belőle otthon 3-4db . Hagyatkozz az érzéseidre ebbe mi nem tudunk segíteni,lehet nem elég pénzel támogatja a gyerekeket az apjuk az is lehet hogy tényleg rá van beszelve a gyerekre. Csak mielőtt bármit teszel engedd el azt hogy volt -féleség csak a gyereket nézd,győződj meg akkor hogy tényleg jól gondold e.

2018. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Hát mi ha nem használati tárgy. Ha lovagol akkor szüksége van rá.
2018. szept. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!