Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van valakinek olyan rossz...

Van valakinek olyan rossz gyereke, hogy legszivesebben beadná valami intézetbe?

Figyelt kérdés
2018. szept. 29. 18:37
1 2
 1/11 Ingroo válasza:
64%
Soha eszembe se jutna,viszont minden mas megoldast merlegelnek,hogy mit miert csunalhat mi az oka magamba neznek ,hogy az en hobam eleg turelmes vagyok..miket csinal.a gyerek amiert ilyenekre gondolsz?
2018. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
na halljuk a farbát
2018. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem egyszerű a nagyobbik kisfiam, sokszor fel tud bosszantani, de ilyenre soha nem gondoltam. Megkérdezhetem mi a probléma? Esetleg egy szakember sokat segithetne hogy rendeződjön a kapcsolatotok, mert az biztos hogy gondok vannak.
2018. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szakember javasolta az intézetet.
2018. szept. 30. 05:45
 5/11 Ingroo válasza:
70%
De irj valami konkretumot,ha nem tudjuk a pontos helyzetet a sajat gyerekeink "rosszasagat"kepzeljuk el es igy nem lehet semmit mondani.
2018. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
13 éves.Bolti lopások.Verekedés,agresszió.A szülei nem tudják kezelni.Nevelhetetlen.Több iskolából eltanácsolták.A pedagógusok sem tudják kezelni a helyzetet.Azt mondják,hogy nevelhetetlen.Egyébként nem az én gyermekemről van szó.
2018. szept. 30. 18:08
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
ez alapján simán
2018. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
88%
Ez a gyerek vagy nagyon hülye vagy nagyon sérült. Én az utóbbira szavazok. Pszichológus látta már?
2018. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ingroo válasza:
89%
Az a baj ha intezetbe adjak ez csak rosszabb lessz,mert ott igazan nem fognak a lelki vilagaval foglalkozni csak a szulok megszbadulnak a gondtol.szerintem bem kap eleg figyelmet esetleg nagyon rossz korulmenyek kozt lakik talan megprobalhatnanak egy masik iskolat is ahol tiszta lapal indulhat es nem a rossz viselkedest varjak el mar alapbol,es kaphat egy kis bizalmat is..az intezet semmi kepp nem megoldas hacsak a szulo nem szabadulni akar.
2018. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
többet kéne vele törődni, meg szeretgetni.
2018. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!