Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális a kamasz lányom...

Normális a kamasz lányom viselkedése?

Figyelt kérdés

Lassan 15 éves lányomtól időnként a falramászom. Az eddig kedves lány akivel sokat lehetett beszélgetni, nevetgélni, időnként indokolatlanul flegma lesz. Szólok hozzá, vagy nem válaszol, vagy olyan hangnemben mint akinek valami baja van. Ha ilyenkor rákérdezek hogy most mi van, csak a semmi a válasz. Ha faggatom nem érti mi bajom van. A fiam, aki 20 éves, már ő is mondta hogy néha borzasztó ez a viselkedése.

Gimnáziumba jár, a jegyei nagyon jók, és én nem is hajtom a tanulással, de sokat nem is tanul.

Baratnői vannak, sportol, amit szívesen csinál.

Ezt az ok nélküli flegmasagot nem tudom kezelni.



2018. okt. 9. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normàlis.. Még 4 -5 év és " visszakapod" a lányodat
2018. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kamasz. Örülj, hogy jól tanul, és nem kék a haja!
2018. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 25 évvel ezelőtt lett volna gyakorikérdések, a te anyád pont ugyanezt kérdezte volna meg.
2018. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kamasz, te is ilyen voltál meg mindenki más. Örülj neki, hogy csak ennyi , hogy flegma. Anno nekem a legjobb barátnőm , az addig tökéletes minta gyerek, 15 évesn elkezdett cigizni, aztán leborotválta a haját, és pár hónap múlva terhes lett.

Meg is szülte a babát, utána sajnálatos módon elütötte egy autó a barátnőmet, tizenhét évesn halt meg. A sors keze volt, hogy volt egy babája, mert az anyukája azóta sajátjaként neveli az unokát. Szörnyű lehetett, de így kapott belőle vissza valamit. És a nagymama

akkor még csak a 30-as évei közepén járt.

2018. okt. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. De szerencsés vagy, hogy egyébként minden rendben vele :) kinövi valószínűleg, én is kinőttem :)
2018. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a nem lesz kék hajat azért kopogd le.
2018. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Kamasz.
2018. okt. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is 15 :-) Volt egy időszak amikor az enyém is ilyen volt de most az új suliban teljesen normális, mióta kiderült hova mehy. Stresszes volt neki a 8-ik....Sajnos ilyenkor nyelni kell egyet nekünk szülőknek, ha szóltam csak rosszabb lett...aztan vhogy magátol helyreállt :-). Sokat fecseg, sokat mesél, lekopogom semmi gond!
2018. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hú, hát jó későn kezdi, manapság már 10-11 évesen kezdődik ez a viselkedés, de 12-13 évesen tutira! 15 évesen már szinte el van késve vele... :)

Teljesen normális serdülőkori viselkedés. Ha ez megnyugtat, ő maga is szenved tőle, de nem tud tenni ellene. Ezen túl kell esni mindenkinek.

2018. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!