Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi a max összeg amit...

Mennyi a max összeg amit kiadnál 16 éves lányod bútoraira?

Figyelt kérdés
Most akarjuk lecserélni a gyerek bútorokat 490 ezer lesz szoba festéssel együtt. A nagyszülők szerint nem is kellene bútort venni mert úgy elmegy egyetemre.
2018. okt. 12. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem se kell már. Inkább fessétek át a bútort, ha annyira zavaró.

Nekem 11 évesen volt lecserélve a bútorom utoljára, bőven jó, a saját lakásomban meg máshogy rendezkedtem be.

2018. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ha méreteiben nem jók már a bútorok, és nem okoz problémát ennyit kiperkálni érte, akkor természetesen kifizetném.

csak az egyetem miatt (még két éve van addig minimum) ne mondjatok le róla, mert ha el is költözik majd otthonról, valahva haza kell járnia, nem kettő, hanem még hosszú évekig lesz ez a szobája.

2018. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Sok dologtól függ

Milyenek a mostaniak?


Az én szobám akkor lett vendégszobásan átalakítva.

Nem annyira személyes szobává.


Jól tették a szüleim.


Elmentem egyetemre, eleinte hetente majd 2-3 hetente, havonta jártam haza.


30 évesen költöztünk oda a férjemmel 1 évre átmenetileg

( házat kerestünk a környéken...a sajátot pedig eladtuk Bp-en.. Albérletre pedig nem akartuk szórni, ha ott volt hely és szívesen láttak)


Eljöttünk, 1 hétvége alatt kifestettek és újra friss a szoba.. Gyakran van alvó vendég, de van h mi alszunk ott, hogy a babát ne kelljen hurcolászni, ha későig maradunk.



Szóval a mostani bútorok illenek-e így, vagy sem?


Kell ágy is?


Ha

Ágy

Szekrény

komód


Polc

Puff

.

.

.

Stb.

Az kb 250-300 alsóhangon


490e benn mi van benne?

2018. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Azért szerintem kevesen költöznek el 18 évesen a szülői házból. Főleg ha Bp-n, vagy a közvetlen környezetében éltek, ahol minden sarkon találni egy főiskolát.
2018. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ott a koli játszik, és később meg albérlet.

De jó lenne tudni, milyen tipusú bútora van jelenleg. Mikor vettetek neki újat. Mekkora az a bútor. Mennyire telik rá. Ő mennyire akatja. Stb.

2018. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
A mai fiatalokat nézve szerintem egy jó 10 évig még használni fogja ezeket a bútorokat, ugyanis kevés fiatal költözik el 25 éves kora előtt manapság. Le lehet pontozni nyugodtan. Ha ennyiért találtatok neki szép és jó minőségű bútort és megengedhetitek magatoknak gond nélkül akkor szerintem hajrá. Én magam kiadnék ennyit ha ennyiért találunk olyat ami megfelelő. Mások véleménye meg egyébként se érdekeljen főleg ha már ki is néztétek.
2018. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
99%
Ezt nektek kell tudni idegenek hogy szavazhatnak meg, nem tudjuk hogy például abban a városban jár majd egyetemre, meddig szándékozol ott lakni, stb. Vagy ha esetleg annyira tetszik neki és bevihet a saját lakásába is. 20 évesn kaptam saját bútorokat, akkor még főiskolára jártam, és új házba költöztünk, otthon laktam, minden bútort eladományoztaunk, már nagyon régiek voltak ezért én is és tesóm is kaptunk újat, in Paris darál költöztem, azóta is ott van a szobámban, ami azóta Vendégszoba, meg anyukám tartott ágyneműtket, ilyesmiket úgyhogy ez a bútor már ott marad addig még anyukám ott él.
2018. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon max 250-et! Ezt is csak akkor, ha mindenből új kéne!


Ezért f szság a gyerek bútor! Nálunk mikor megszületett egyedül a kölcsön kapott kombi ágy volt a gyerekes dolog, aztán 5 évesen kapott egy felnőtt méretű ágyat mert a másik szana-szét széttört. Hacsak nem esnek szét a bútorok tőlünk biztosan nem fog újat kapni! Ha akar lecseréli a saját pénzéből majd

2018. okt. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy egyetemre megy, még sokáig ez maradhat az otthona. Ha megtehetitek, érdemes olyan szobát kialakítani, ahol jól érzi magát, mert egy koliban vagy albérletben lakótársakkal soha nem lesz olyan otthon érzése, mint a saját szobájában.

A bútor ráadásul értékálló, ha normálisan használják. Ha elköltözik, viheti magával, vagy tovább használhatjátok más célra. Én személy szerint megvenném, ha tehetném.

2018. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!