Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Pubertás lány, nagyon nehéz,...

Pubertás lány, nagyon nehéz, hogy magyarázzam el?

Figyelt kérdés
Sajnos késön,azaz 35 évesen lett meg az elsö lányom. 52 évesen 27,és 15 éves lányom van. Az idösebbel megment a kamaszkor,de a fiatalabbal nagyon nehéz. Ragaszkodtam mindig a nem kihivo öltözékhez. Az elsönel semmi gond nem volt,viszont a második lányom néha ugy öltözködik,hogy megáll az eszem. Nekem legjobban a fehérnemü böki a csöröm. Nagy lányomnál nem volt gond,de a kicsinél lehet mr én vagyok öreg. Miért kell 17-18 évesen tanga fehénemüt fiselni? Vagy tanga füdrö ruhát? Miért kell átlatszó fehérnemüt viselni,mikor mindent látok alata? És ugy öltözik suliba is? Próbaltam elmagyarzni neki,ez nem illö,de egyszerüen mas sulis lányoktól ezt látja.. Gondolkodtam pszichologuson,de lehet még korai..Vagy tul fejlettek már nekem? egy anya

2018. okt. 17. 02:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Hát mostanság a nagyikon kívül mindenki tangát hord. Nem azért hogy szexi vagy nem szexi, azért, mert azt szoktuk meg, az a kényelmes. Nekem kínszenvedés volt szülés után is egy hétig a sima bugyi. A tangabikini mondjuk már más, az tényleg túlzás. A fehérneműnél nem értem miért baj, ha átlátszó? Póló alatt senki neem látja. Amúgy egy 15 éves már simán járhat kicsit kivágottabb felsőben. Kb a tinikori magamra ismertem a leírásból, és nem lett belőlem "rossz lány". Üdv. egy 30-as kisgyerekes anyuka.
2018. okt. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
41%
Lehet a nagylányor tudná rá hatni. El kell neki magyarázni, hogy azért, meert másokat hagynak k***v@san öltözni, te nem szeretnéd, hogy azt higgyék, hogy ingyen céda. Én sem értem ezt a mai divatit, pedig az m vagyok harminc sem, de hihetetlen, ahogy hagyják öltözni a mai kölyköket.
2018. okt. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha az aktuális divat miatt pszichológushoz küldenéd a lányod, akkor sokkal inkább neked van rá szükséged.
2018. okt. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
90%
Bocsi, de miért foglalkozol vele, hogy milyen fehérneműt visel? Ez csak nekem bizarr? Találj valami más dolgot, amivel b*sztathatod szegényt, éa nem ilyen mondvacsinált. A kihívó öltözködés nem a fehérneműnél kezdődik.
2018. okt. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 vagyok de már az altalánosban tangát hordott jó pár oszttársam. Ezzel nincs baj,a fürdőruha gáz- de szerintem egy 25 évesen is.😀 A fehérneművel nem tudom mi a problémád- a ruha takar. Egyéb öltözködés- a héten láttam,mosothafiam oszttársa szivacsos sportmelltartóba fotózza magát- vastag sminkben. Na ez a gáz...12 éves de 18nak néz ki! Ilyen a mai divat-szörnyülködhetünk-de valahol érthető,h szeretne divatos lenni a lányod. Mikor Te voltál tini-akkor is voltak trendek... próbáld így felfogni.:)
2018. okt. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
23%
Higiéniai-orvosi szempontból a tanga viselés rendkívül veszélyes a széklet eredetű baktériumokkal való megfertőződés szempontjából. Persze, ha valakit nem érdekel, hogy egy bakteriális fertőződést követő húgyúti/ivarszervi gyulladás következtében soha nem lehet gyereke.......
2018. okt. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Salx Narval ***** válasza:
97%
Azt fogják hordani amit a többiektől látnak, tetszik, nem tetszik ez van. Szerintem később magától váltani fog arra ami neki tetszik és amit kényelmesebbnek tart. A tini kor egymás majmolásáról szól a divatot pedig átveszik a celebektől ki ilyen, ki olyan irányzatot. A tinik kis szemétládák tudnak lenni azokkal szemben akik kilógnak a sorból.:D Nem látom értelmét erőteljesebb szülői beavatkozásnak,egy pszichológus bevonását ilyen témában meggondolatlan döntésnek tartom.
2018. okt. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Milyen alapon kutakodsz te a lányod nadrágjában? Elég perverz dolog. Te mit szólnál hozzá, ha meg akarnák szabni neked, milyen fehérneműt hordjál? Azt hord, ami kényelmes neki, amiben jól érzi magát. Ettől nem fog hamarabb szexuális életet élni, és nem a tangától fog több fiúval lefeküdni. Inkább a biztonságos szexuális életről beszélgess a lányoddal, az hasznosabb lenne. Tudod, mindig tanul valami újat az ember...
2018. okt. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig: egymás előtt öltöznek àt tesin. Ebben a korban sokkal valószínűbb, egymást utánozzák, egymás előtt akarnak nagylánynak làtszani. Ebben a korban ezért is borotválják maguk, mert a többi lány cikizni fogja érte.

A vékony cicanadrágok alatt nagyon is látszik a bugyi, ezért is hordhat inkább tangát. (Én 25 évvel ezelőtt egy vilàgos, bokáig érő! szoknya miatt vettem meg az első tangámat, mert cikiztek hogy átlàtszik a nagyibugyi.)

Azzal sincs 15 évesen gond, ha érdeklik a fiúk és tetszeni akar.

A köztetek lévő generációs szakadék okozza a problémát. Kérd meg a nővérét, hogy beszélgessen erről vele, ami túlzás, azt ő is le fogja állítani.

2018. okt. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Ma a 15 éves kiscsajok már teljesen máshogy viszonyulnak a szexualitáshoz, mint 30-40 éve. Ez kultúrális sokk lehet 30-40 évvel idősebb szülőknek.
2018. okt. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!