Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hetedikes lánynál elfogadható...

Hetedikes lánynál elfogadható a melírozott haj?

Figyelt kérdés
A lányomnak barna a haja, és szeretné szőkére vagy vörösre melíroztatni. Szerintetek megengedjem neki?
2018. okt. 18. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Azt neked kell tudnod. Én nem engednem. Általános iskolás.
2018. okt. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Hogy őszinte legyek, manapság már semmin nem lepődök meg, de a melírozás most nem is divat. Nem, én sem engedném meg. Fonásokkal tök jó frizurákat lehet csinálni.
2018. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Magyarorszagon megszólnak érte, külföldön nincs ezzel semmi baj. Rajtad múlik
2018. okt. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%

Lányom osztályában egy lány szőkítve van már ötödiktől! most rózsaszín ombre haja van.Nekem nagyon visszatetsző...kislány, nem áll jól neki.Mintha felnőtteset játszana.

Én talán jövőre, nyolcadikban fogok neki megengedni valamiféle színezést, de csak óvatosan, nem feltűnőt.Kizárt, hogy lila,kék,zöld legyen a haja.Bőven ráér.

Mi kicsi faluban élünk, itt nagyon kitűnik az ilyen, talán nagyvárosban ahol minden 2. lánynak festve van a haj ott nem.


Nagyon fel van gyorsulva a világ, túl hamar akarnak felnőni...pedig ha tudnák milyen jó gyereknek lenni....

2018. okt. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
30 éves vagyok, de már akkor is volt, aki melírozta a haját mikor én voltam 7. osztályos. Persze nem sokan, de emlékszem néhány lányra az évfolyamból. Nem rémlik, hogy bárki rosszallóan nézett volna rájuk.
2018. okt. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én először hetedik előtti nyáron melíroztattam a hajam. Na nem úgy kell elképzelni, hogy az egészet, hanem kb 6 vékony szőke tincset rakattam bele. Ez suli kezdésre úgy nézett ki, mintha csak a nap szívta volna meg. Utána következő nyáron is ugyan így.

Nekem is lányom van, igaz még nem iskolás, de azt gondolom, hogy évközben suli időben nem engedném meg. Bár olyanokat látok a suliban, hogy csak nézek. Hetediktől már műköröm, meg oldalt felnyírt haj😳

Esetleg egy most divatos balayage festést engednék, ami olyan, mintha nap szívta volna ki, csak a hajvégekre egy kis világosabb árnyalat. Az nem annyira feltűnő. De ehez egy rendes fodrász kell, aki meg is tudja csinálni.

2018. okt. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 babyboom567 ***** válasza:
28%
Nem engedném.
2018. okt. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Közel 30 vagyok, én is 13-14 éves korom körül kezdtem hajat festetni, pedig akkor még nem volt mindenki ennyire korán felnőni akaró, mint mostanában.

Én nem látnék benne semmi rosszat, mondjuk a platinaszőkét meg azt a nagyon pirosas vöröset (amihez csutkára kell szívni a hajat) nem engedném, nem a kora miatt, hanem mert az tönkrevágja a hajat.


Persze, nem mindegy az iskola házirendje sem, ahova jár, ha ott tiltják, akkor egyértelműen nem.

2018. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én engedném.Semmi baj nincs ezzel.
2018. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Most őszintén ha nem most akkor mikor csibalhon hülyét magából? A kamaszkor erre való. Tét nélkül kipróbálni a dolgokat. Én nagyon megbántam, hogy tini koromban nem próbáltam ki több féle színt, mert "még kicsi vagy hozzá". Most 24 évesen meg már hülyének néznének a munkahelyemen lila hajjal pl.
2018. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!