Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A megszakítást a saját gyereke...

A megszakítást a saját gyerekednek is bátran ajánlod?

Figyelt kérdés

Ma is itt egy kérdés, ami alatt 10 felnőtt nő büszkélkedik, hogy évek óta nem esik így teherbe.

Ezt az oldalt zömében kamaszok olvassák, illetve huszonévesek.

A saját gyerekednek is bátran fogod ajánlani, hogy nem kell se gumi, se tabletta, csak kapja ki?



#felelőtlenség #Megszakítás reklám #terjed a hülyeség #felnőttnek hogy lehet ennyi esze
2018. okt. 24. 05:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom erre a kérdésre gondolsz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Itt a kérdező épphogy terhes szeretne lenni, és aggódik, hogy meddő lehet. Erre írják sokan, hogy attól, hogy évekig nem esik valaki teherbe megszakítással, még nem biztos, hogy meddő.

Senki se ajánlja itt a megszakításos védekezést senkinek, és senki se büszkélkedik, csak leírják a tapasztalataikat.


Ha valaki arról kérdez, hogyan védekezzen, épphogy senki se szokta ajánlani a megszakítást. A fenti kérdés nem arról szól, így kár felhasználni vitagenerálásra.

2018. okt. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Te majd ajánld bátran a gyerekesnek a szövegértédt, ha már neked nem megy. Az első leírta a lényeget, nincs miről beszélni.
2018. okt. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
Én meg megtanítom a sajátomnak a mobilos helyesírást, ha már nekem nem megy.😅
2018. okt. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Miért, szerinted ha beírja egy 14 éves, hogy megszakítás, kidobja a kérdést, elolvassa, akkor ezt a következtetést fogja levonni, hogy ha nem baj, és elmúltál 30, akkor hatásos. Ja, értem. 😈


De azért te se fogod neki javasolni, hiába meggyőződésed, hogy biztonságos. Ezek szerint...

2018. okt. 24. 06:48
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó valóban mert a mobilos helyesírás hiányából nagyobb problémája lehet, mint egy felelőtlen aktus miatt terhességből, hogy neked milyen igazad van:-)


Kérdező:

ezt az oldalt nemcsak hogy főként kamaszok olvassák, de nagyrészt kamaszok is írnak még ha idősebbnek is adják ki magukat. És lehet valaki akárhány éves ha nem képes a felelősségteljes védekezésre nem fogadnék el tanácsot tőle akárhány éves.

2018. okt. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Lányos, és nemsokára fiús anyaként az a véleményem, hogy a saját gyereke mindenkinek a saját felelőssége. Én mindkettőnek el fogom időben magyarázni ezeket a dolgokat, ahogy tette az én anyám is anno. Épp ezért bármit olvastam össze, mindig tudtam, hogy a megszakítás NEM igazi védekezés, és nem is játszottam orosz rulettet (csak felnőttként, mikor már nem lett volna gond, ha jön). Szóval nem, nem gondolom, hogy nekem itt egy elvileg felnőtt nő által feltett kérdésre úgy kéne válaszolni, hogy mi van, ha kamaszok is olvassák. A kamasz gyereked a te gondod, nem az enyém, ahogy az enyém pedig az én gondom lesz. Fel kell őket világosítani rendesen, ennyi.
2018. okt. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem ajánlanám, mert kamaszkoromban én sem így védekeztem.

Hanem stabil, tartós párkapcsolatban, ahol már helye is lehetett volna egy babának, de még nem akartuk siettetni a dolgot. A lanyunk az első "éles" hónapban megfogant. De soha nem ajánlanám neki addig, amíg nincs felkészülve arra, hogy gyereke lehet. Rengeteg szexuális tapasztalat, a saját test reakcióinak 100%-os ismerete (elsősorban a férfi részéről) és a két fél maximális összehangoltsága szükséges hozzá. És még így sem garantált semmi szerintem.

2018. okt. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem..



De azok a nők akik így védekeznek, ahogy én is, nem esnek ketségbe egy gyerektől..


Sőt pl mi csak arra várunk, hogy nagyobb legyen a lányunk, mert 4 hónapos.


Tapasztalat: élesben is 4 hó kellett,nhogy összejöjjön.

30 voltam.


Viszont kamaszként annyira Friis és egészséges az emberi test általában ,hogy akár spontán peteérésből bármikor teherbe eshet


Ezért van annyi nem kívánt terhesség az olyan kamaszok körében akik felelőtlenek


Tehát olyan embernek aki nem akar és biztosan nem akar egyelőre gyereket soha nem ajánlanám akár 30 akár 40 akár 18 éves.


A "helyesírásozást" pedig felesleges felhozni,mert kicsit olyan, mint hogyha nem lenne jobb érve az embernek.........

2018. okt. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Hazudnia kellett volna a válaszolóknak, nehogy elolvassa egy tini?
2018. okt. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%
Nem ajánlom mivel nem akarok idő előtt nagymama lenni. Ezt elmondtam neki is, ha terhes lesz azaz ő baja lesz itthonról repül.
2018. okt. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!