Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jobb az, ha a bőrgyógyász ír...

Jobb az, ha a bőrgyógyász ír fel valamit a pattanásokra, vagy elég ezek a boltban kapható szerek? (clean&clean)

Figyelt kérdés
2007. dec. 3. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapesetben vagy indításnak teljesen jók, de ha nagyon problémás a bőr, mindenképp szakemberre bíznám. Érdemes esetleg kozmetikushoz menni, vannak csodaszerei és kitisztítja a bőrt. Persze a bőrgyógyász is segít.
2007. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom az Aknesolt. Nagyon jó ecsetelő.
2007. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint a kozmetikus után mindig csúnyább lett a bőrőm, de ez én vagyok.

Öcsémmel voltak gondok, mindent kipróbáltunk, semmi nem vált be. Én azt gondolom, a bőrgyógyász tud igazán biztosat mondani, és spec kezelést adni. De enyhe problémánál a "sima" szerek is használhatnak, a teafa is nagyon jó.

2007. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nekem az Ilcsi néni féle fekete szappan vált be borzalamsan büdös de használ ( folyékony szappan) Valamint a Normaderm krém a Vichytől de azt csak akkor használd ha nagyon zsiros a bőröd mert különben kiszáritja Velem csodákat tett megéri az árát.
2007. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Vichy éjszakai Normaderm (nuit)-ez egy kicsit húzós: 4000,- Ft; ill: La Rosey-Posay: Effaclar -K (ez is gyógyszertárban kapható 2-3000,- Ft).

Még valami: próbáld ki bizonyos ételek elhagyását, mert lehet h azok okozzák a gyulladást a szervezetedben. Nekem spec. a vörös húsoktól jöttek ki, mióta leszoktam a húsról, nincs semmi bajom. Sok sikert!

2007. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bőrgyógyász kozmetológus vagy kozmetikust kersee fel....attól, hogy valakinek bevált valami nem biztos, hogy neked segíteni fog....sőt ronthat is a helyzeten....

Mindenkinek más és már a bőre így más és más kezelésre szorul.

1 kozmetikus

2008. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan ismerősöm akinek a kozmetikus után évekig tartó bőrgyógyászati kezelés következett... A clen&clean termékek egyébként nagyon jók. Van még az amway-nek egy nagyon jó ecsetelője ami tényleg másnapra "kidolgozza" a pattanást vagy másnapra elmúlassza. ( Artistry - Pattanás elleni zselé - 0176 a rendelési száma - 15 ml - de nagyon sokáig elég! - 2600-3500 között van az ára.) Nem vagyok amway függö ez a termék tényleg nagyon jó.
2008. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem nagyon váltak be a márkás termékek...:S most kutataok vmi alternatíva után
2008. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteget küzdöttem a pattanásokkal,volt olyan szer,amitől még több jött ki.A Lila Clean&Clear és a Csalántea(napi 2,5 dl)bevált nálam.Amit még tudok ajánlani a sörélesztő,bár ezzel nem volt személyes tapasztalatom.
2008. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sok boltban kapható szert kipróbáltam,és semmilyen változást nem észleltem sose,de gondolom ez a bőrtípusom vagy egyéb tényező miatt van.Az osztályomban többen is vannak akik a patikában kapható ISOTREX gélt(kb 2000Ft) használják és a pofijuk 5 hét alatt nem viccből mondom,de olyan lett mint a babapopsi.Én is ezt használom,már nekem is javult a helyzetem.
2008. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!