Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15-16 éves lányok mit kértek...

15-16 éves lányok mit kértek karácsonyra ha megvan mindenetek? Esetleg egy utazás, de hova?

Figyelt kérdés

2018. dec. 5. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Olyan nincs, hogy mindenem megvan. Mindig van olyan könyv, amire még vágynék :)
2018. dec. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

KB 30 könyv van ami kiolvasásra vár.

Telefon, tablet,laptop, bicikli, ruhák, cipők, 1szobányi lom van.

2018. dec. 5. 15:19
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Nekem kb 150 könyvem van, ami kiolvasásra vár, mégis további 50 van legalább a kívánságlistámon...


de ha ez nem opció, kérj élményt. Welness, vagy egy hosszúhétvége sopronban, velencében, párizsban... minden csak annak függvénye, hogy mennyi a keret.

2018. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami élmény? Attól függően, hogy mit szeret, akár haverokkal. Színház, wellness, barlangászás, szabadulószoba, koncert, sportesemény... Vagy akár valami tanfolyam.
2018. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Pénz, nagy shoppinh, könyv, cipő, én varrógéper szerettem volna tavaly! :D


De pl hajvasalo, hajszarito, vagy hajgondorito, laptop. Ha van laptop akkor ahhoz új táska esetleg?

Új táska? Parfüm? Arcapolo, epilator? Bármi..

2018. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Olyan nincs, hogy valakinek mindene megvan. Az ember mindig vágyik valamire akkor is, ha mások szerint nincs szüksége újabb dolgokra. Egy élmény, utazás mindig jól jön. Természetesen oda, ahová az illető vágyik. Ma már szinte mindenhol lehet kapni ajándékutalványt, és csak az ajándékozón múlik, hogy hova vásárol (szálloda, paintball, étterem, sportesemény, színház, szabadulószoba, stb.) és milyen összegben. Az ilyen utalványok szerintem nagyon jók, mert akkor költöd el, amikor szeretnéd és azzal mész, akivel szeretnél. Semmi nincs meghatározva, az dönt aki kapja. Míg ha pl. mozijegyet vennél, az csak egy időpontra, egy filmre szólhat. Az ajándékutalvány mégis személyesebb mint a pénz, mert az illető érdeklődésének megfelelőt választhatsz, és ezzel olyat kap, amit tényleg élvez.

Én sokkal jobban örülnék ennek, mint valami tárgynak, amire nincs szükségem.


Ha csak valami apróságot szeretnél, akkor kaphat saját készítésű édességet, vagy olyasmiket, amikre mindig szükség van, mert elfogynak (parfüm, krémek, smink, stb.) Ehhez pontosabban kell ismerni az ízlését, mert könnyebb mellélőni.

2018. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A Tengerész ***** válasza:
69%
Csak tárgyakat NE!! Az embert egy idő után elborítják az agresszív lomok. ( olyanok amik nem kellenek semmire, de kidobni sajnálja őket az ember). Csak olyat ami elfogy. Megeszi, megissza, magára keni, leutazza, egyszeri élmény, pl elviszed gokartversenyezni, hőlégballonozni, ejtőernyőzni, célbalőni, akármit csinálni veled együtt közös élményt szerezni.
2018. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Én egy vibrátort kértem karácsonyra.
2018. dec. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Adj neki szeretetet.. ezek szerint abból kap a legkevesebbet ;)
2018. dec. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Petykóta válasza:
8%

Ha úgy gondolod mindene megvan akkor ne vegyél neki semmit, nekem ez volt a legnagyobb ajándék :)


Az előttem szólónak üzenem, hogy kellemes ünnepeket. Legalább idén átélvezheted a karácsonyt.

2018. dec. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!