Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek mi lenne az első...

Nektek mi lenne az első benyomásotok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
A keresztlányomról lenne szó, és nagyon nem értek egyet azzal ahogy kinéz. Mogyoróbarna haja van, nagy szemei és nem is sminkel sokat. A baj mással van. Köldökpiercingje van, több tetoválása is, orrpiercingje, és a netre folyton képeket posztol. Videói is vannak valami tik tok alkalmazáson vagy mi az és féltem őt hogy ilyen kinézettel és viselkedéssel majd később nem kap munkát. Szerintetek?
2018. dec. 8. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Normális helyeken nem számít, akkor kezdj aggódni ha fültágesz meg arctetkó lesz.
2018. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerencsére a mai világban már nem olyan előítéletesek az emberek, mint te, így ne aggódj, hogy nem kap munkát. Ez már sehol sem kizáró ok.
2018. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem neked nincs sajat eleted. Ja, van? Akkor foglalkozz azzal.
2018. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Semmit


Tetko nekem nem tetszik( ha látványos helyen van.


Viszont van piercingem

Mivel jól kezelem az orromból kiszedhető( nem nő be)

A fülemben 5 lyuk ( 3 beszúrós fülit hordok, 2 alsó lyukban hangsúlyosabbat)


Megbecsült, komoly munkahelyem van, vezető beosztásban


ÉdesanA is vagyok .


32 éves


Aoha nem volt ebből hátrányom..

Irrpoercinget inásom, de a munkahelyemmel nem egyeztethető össze, így szabadidőmben hordom csak.

Kolléganőmnel a csuklójáig van varrva a keze..

Hosszúujjúban van mindig ugyanazon okokból

Ügyfélkezeléssel is foglalkozunk

2018. dec. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez alapján nem gondolok semmit, mivel a külsején kívül nem írtál róla semmit. Lehet, hogy szuper intelligens, kedves és szorgalmas lány, de az is lehet, hogy lusta tahó. Szerencsére a legtöbb fiatalnak ma már inkább ez számít, nem az, hogy van-e tetoválása. Ő tudja, hogy jól érzi-e magát így, és nem másnak kell eldöntenie.


A legtöbb területen nem akadályozza a munkavállalásban sem egy ízléses tetoválás, sem a piercing. A pc-t ki is tudja venni bármikor. Ha a tetoválás gond, le lehet takarni, rásminkelni, átformálni. Nem ezen fog múlni, hogy sikeres és boldog lesz-e, ne aggódj

2018. dec. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Több tetoválásom van, és igen van néhány ami elég látható helyen van.

Van orrpiercingem, ha úgy tartja kevem látszik, ha úgy akkor nem.

Én is van hogy töltök fel a közösségi oldalakra képeket, ahol a tetoválásaim vagy a piercingem is látszik, ennek ellenére egyetemre járok, mellette pedig az IBMnél dolgozok, mint HR munkatárs, szóval még nem is csak valami gyártosori operátorként vagy raktárosként vagyok, hanem irodai környezetben dolgozom, és SOHA senki nem szólt a tetoválásaimért, a csoportvezető gyakran viccel vele, hogy lassan már neki is kellene egy. :)

Fejlődünk, ma már nem csak annak van tetoválása aki börtönviselt.

22 vagyok egyébként, és sosem ért hátrány belőle , pedig aztán az első tetoválásom is 15 évesen volt, szóval korán kezdtem, a piercingeket iy, de nem volt belőle soha gond.

Ez ennyi, nem tudunk véleményt alkotni róla csak azért, shogy kinéz. A piercing egyébként is kivehető, szóval nem mérvadó, bár a tetoválás sem hiszem , hogy annyira fontos lenne mostmár bárhol, hogy ez miatt megkülönböztetés érje. Biztos van még ilyen hely, de szerencséte már nem ez a fontos :)

2018. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Legtöbbször a munkáltató csak azt köti ki, hogy ne legyen durva vagy erőszakos jelentése a tetoválásnak (például ha egy horog kereszt van tetoválva valaki alkarjára az ne számítson nagyon semmire) De alapvetően ma már annyi embernek van tetoválása, hogy nincs olyan cég ahol ne lenne minimum egy ember akinek ne lenne tetkója. Iroda vezető vagyok, 21 éves és több tetkóm is van. Nálunk eltakarni sem kell.
2018. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Hány éves? Nem mindegy, hogy 14 vagy 18.

Nekem személy szerint nem tetszik a tetkó, én sosem csináltatnék és kamaszoknak szerintem nem is való, maximum 17-18 évesen, de a kisebb tetoválásokkal nincs baj szerintem.

TikToktól nem lesz semmi baja, ha úgy adódik, bármikor letörölheti a videókat vagy kijelentkezhet.

2018. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A személyiségéről is tudunk valamit a leánynak? Hány éves, korához képest hogy viselkedik, milyen szakmába készül, mennyire céltudatos, tesz-e valamit a céljaiért, mik a hobbijai, hogy tanul, vannak-e barátai, kedves, jószándékú, segítőkész-e, tud-e kommunikálni felnőttekkel, mennyire talpraesett, önálló, mennyire impulzív személyiség, befolyásolható-e, van-e humora?

Vagy csak ennyiből áll, két testékszerből, egy kis festékből és egy pár videóból?

Nem mindenki kosztümös bankárnak készül egyébként, egy kicsit is kreatívabb munkahelyen meg ennél durvább testmódosításokat is elnéznek.

2018. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem attól függ, milyen tetoválásai vannak és mekkorák. Nyilván mondjuk egy egész arcos tetkó vagy egy horogkeresztes verzió az öngyilkosság, de egy köldök- meg egy orrpiercing meg kisebb tetkó, főleg, ha könnyen eltakarható helyeken van, nem a világvége. Manapság elég sok embernek van tetkója, aztán mégsem munkanélküli a nagy részük. Van pár konzervatív cég, ami nem venné fel, de manapság már irodai munkát is talál tetkóval ember lazán, ha egyébként a képesítései megfelelnek. A videókkal sincs sztem baj, ha nem k...sak, és nem olyanok, amikkel lehet zsarolni később.
2018. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!