Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! 5. osztályos lánynak...

Szülők! 5. osztályos lánynak megengednétek, hogy néhány melírcsík legyen a hajában?

Figyelt kérdés
A lányom szeretné. Kicsit bizonytalan vagyok, hogy megengedjem-e.
2018. dec. 9. 19:39
1 2
 1/17 anonim válasza:
61%
Nem azt mondom hogy el kell kenyesztetni egy gyereket. De ha ez minden vágya akkor miert ne?!.. ha tudod hogy ez minden álma legyen neki karacsony. Pár melircsik nem kirivo es ha igy erezne jol magat en beleegyeznek.
2018. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Első vegyél már elő kérlek egy helyesírási szótárt.
2018. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nyugodtan, de lehetőleg ne extrém színe legyen (pink, zöld, kék). Egyébként Karácsonyra tényleg nagyon jó lenne, ha szeretné a kislányod. De egyébként vannak csatos póthajak is, hasonló a melírhez csak kivehető - ez köztes megoldásnak jó lehet, akár.
2018. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
lehet ėn vagyok a tul szigorú, de 10-11 ėves kislányrol beszėlünk.., ėn nem engednėm meg. nálunk ráadasul a tanárok sem nėzik jo szemmel.
2018. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2018. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

Igen, de nálunk elfogadó a környezet. A melír nem valami drasztikus dolog, és szerintem ilyen korban már belefér, hogy próbálgassa, milyen külső tetszik neki. Nem tartom annyira "felnőttes" dolognak, mint a sminket vagy a műkörmöt, ezért nem bánnám. Ha emiatt hátrány érné (pl. kivételeznek vele a tanárok) akkor nem engedném. Az, hogy 1-2 távoli ismerős vagy ismeretlen rossz szemmel nézi még nem indok arra, hogy megtiltsam.


Én is 11-12 éves voltam, amikor először lett befestve a hajam. Kipróbáltam, akkor tetszett, később mikor már nem, abbahagytam. Nem ment tönkre örökre a hajam és nem lettem elvadult, extrém kinézetű valaki. Igaz, hogy akkoriban kicsit jobban töredezett a vége, de 1-2 év után semmi nyoma nem maradt, hogy valaha be volt festve. Örülök, hogy anyukám megengedte. Tizenévesen kipróbáltam néhány színt, de végül a természetes hajszínem tetszett a legjobban.

2018. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Hát én melírt nem engednék, de hajszínező sprayt, amivel egy-egy tincset a következő mosásig beszínezhet, igen. Nem lehet, hogy olyant akar?
2018. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Furcsa elképzelni, pont ennyi idős a lányom, eszébe se jut ilyesmi.

Ha elő is állna, bizos megpróbálnám lebeszélni.

2018. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
Nem engedném meg.
2018. dec. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is volt ötödiktől nyolcadik osztályig. Utána ráuntam a dologra és azóta sem volt festve soha. A tanárok soha nem szóltak érte, szép természetesre csinálta a fodrász. Nem ismerem a lányodat de ha lázadozó szellemű és ráun a várakozásra akkor lehet, hogy maga esik neki a hajának. Egy régi osztálytársam is ezt csinálta, sikerült narancssárga hajat csinálnia szőke helyett és szét is égette a haját.
2018. dec. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!