Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gyereketek mennyire van...

A gyereketek mennyire van képben a szexuális szokásaitokkal?

Figyelt kérdés
Át lehet hallani, hogy mi történik a hálóban?
2018. dec. 30. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Én hallom amikor a szüleim csinálják.De szerintem ők azt hiszik,hogy nem tudok semmiről.
2018. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallatszik át semmi, külön szinten van a szobája. Max az tűnik fel neki, hogy be van csukva a hálószoba ajtó.
2018. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire. Azt se hallják, mikor az apjuk felordít, hogy kész a kaja.
2018. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Próbáljuk akkor mikor alszik. Remélem nem hall semmit...bár ahogy ismerem, nem állná meg szó nélkül.12 éves
2018. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Akkor szoktunk, amikor alszanak. Szóval remélem semennyire :)
2018. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En sosem hallottam a szuleimet. Remelem a gyerekunk sem fog minket, ez rank tartozik. Persze minden kerdeset /ha lesz/ korrekt módon az eletkoranak megfeleloen el fogunk mondani, ez nem egy tabu, de mindenki a sajatjaval foglalkozzon en igy velem.
2018. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, szerencsémre a 16 évem alatt sosem hallottam/láttam semmit!
2018. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én állandóan hallottam anyám a szomszéd szobában üvölteni és lelkileg eléggé megviselt. Biztos úgy fogom intézni,hogy a gyerek ne hallja majd. Nyilván előfordulhat,hogy felébred és hall valamit, de minden este ne az én nyögéseimre aludjon már el 😏 Mondjuk még tökmag,nem aktuális de idővel azért igyekszem a leírtak szerint.
2018. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez jó kérdés, szerintem a lányom hall mindent. Bár nem mondja, de azt szokta mondani, ha filmet nézünk éjjel, szokta hallani, ha nevetgélünk. Hát, akkor mást is hall, tuti.
2018. dec. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire. 1x talan hallhatott de semmit se szólt. Csókolózni látott minket, az nem zavarta, sőt. Meg mi sokszor megöleljük egymast, de ennyi
2019. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!