Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit gondolnátok a...

Szülők! Mit gondolnátok a lányotokról, ha meztelen embereket, leginkább nőket rajzolna?

Figyelt kérdés
Szépen rajzol, csak nekem ez furcsa.

2018. dec. 30. 19:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

:D semmit szerintem nemkell ezèrt lehurrogni elvègre aktokat szoktak rajzolni festeni

Egy ismerôsöm rajzsuliba jàr külön óra az akt..

Akkor lehet baj ha màr bizarrà vàlik a dologde csak rajz..

2018. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Hany eves? Tenyleg fura de nem szolnek neki, ha el akarja mondani akkor elmondja. Lehet hogy most kezdi felfedezni a noi vonalakat es testreszeket, bar erdekes hogy nem pasikat firkal
2018. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
17
2018. dec. 30. 19:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is meztelen nőket rajzoltam, amazonokat, felnőttem, és nem lettem leszbikus, ha ettől félsz.
2018. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
én is ennyi idősen szinte csak meztelen nőket rajzoltam.Felnőttem,és semmi bajom nem lett :D
2018. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. A női test művészi értelemben szép. A nők többsége is előbb rajzol női testet, mint férfit. Szerintem ebben semmi furcsa nincs.
2018. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is rajzos voltam és főleg nőket ruhákat rajzoltam, valaki itt az amazonokat említni, na pl azokat is, és női aktokat is...jó sokat. Az ember a rajzoláson keresztul is ismer tapasztalf elfedezi a világot, önmagát. Ennek ez is része. Én sem lettem leszbizkus 2 gyerekea normalis felnőtt vagyok
2018. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is most 17 vagyok és meztelen nőket rajzolok. Kiváló gyakorlás az anatómiára.


Amúgy az én szüleim is pár napja néztek bele a rajzfüzetembe, szóval most egy kicsit félek, hogy valamelyikőjük írta ki most ezt a kérdést. :D

2018. dec. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmit, kislány koromban engem is jobban érdekelt a női test. Sokkal szebb. Aztán nem lettem mégsem leszbi.
2018. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Azt, hogy a patriarchális kultúra male gazezel ruházza fel azokat, akik a művészet iránt érdeklődnek.
2019. jan. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!