Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Mostanában a lányom folyamatosan szembeszall velem. Semmi nem jó amit én mondok, mindenre rácáfol, visszafelesel, direkt nem csinálja amire megkérem. 18 éves szóval a kamaszkorra talán nem fogható mert most már kifele jön belőle.

A másik a fiúzás. Nem volt még soha párkapcsolata, azt mondtam neki nem is baj, ráér még vele. Ha néztünk együtt filmeket mindig megmondta melyik színész tetszik neki, és általában az olyanokat mondta akik kicsit rosszfius kinézettel rendelkeztek. Mindig mondtam neki hogy az ilyen fiútól jót nem várhat.

Tegnap délelőtt viszont megláttam egy fiúval, aki pont olyan mint amilyet a lányom közelében nem akartam tudni.

Fekete haja van, az egész karja ki volt tetoválva és szó sem róla jóképű férfi, de féltem tőle a lányomat. Szerintetek lázadásbol csinápja?


2019. jan. 11. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért félted, mert neked nem tettszik????

Nem is beszéltél vele, nem is tudsz semmit, csak előítéletből félsz???


Szerintem nem lázadásból csinálja, neked meg nyitottabbnak kellene lenned, a lányod felnőtt. Vedd tudomásul.

Kérd meg, hogy mutassa be a barátját. Majd utána alkoss véleményt!

2019. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szegény lány. :(

Első pasim az az igazi kötött pulcsis, jól fésült úrigyerek volt, minden anyuka álma. Soha, senki nem bánt velem olyan szemét módon. Nagyon fájt, amikor szakítás után pont anyám pattogott, hogy sose lesz még egyszer rendes fiúm.

A következő pasim egyáltalán nem jött be neki, szerinte úgy néz ki, mint egy bűnöző, aki a börtönt is megjárta. Ehhez képest egy romantikus, gyengéd, kimondottan gondoskodó férfi. Ma már a férjem, és bebizonyította, hogy apának is csodálatos.

2019. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Túlféltetted.

Már rég meg kellett volna lennie az első tini kapcsolatnak.

Sajnos a szigor miatt el csúszott a kamaszkor.

Kezd rájönni hogy nem uralkodhatsz felette.

2019. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálja ezt, mert nem volt kamaszkora.

A saját anyám is ugyanilyen volt, 20-22 évesen meg azon volt kiborulva, hogy sose lesz senkim, tuti leszbi lettem, miért nem járok randizni... azért bazz, mert 20+ évesen egy 15 éves lány érzelmi és szociális szintjén álltam. Baromi nehéz ebből kitörni ám.

Hogy nem mutattam be otthon egyetlen pasit sem, annak nem lázadás volt az oka, egyszerűen csak amíg én magam is tanultam, hogy miképp kéne viselkedni a másik nemmel (amit ugye kamaszként kellett volna...), nem volt szükségem az anyai jótanácsokra.

28 vagyok, együtt élek a párommal. És igen, rosszfiú, kopasz tetovált "állat", akit közel két évbe telt anyámnak lenyelni, hogy nem úgy választottam, ahogy neki tetszik. Nem is nagyon járunk haza...


Ne kövesd el ezt a hibát.

2019. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha tetoválása van akkor már rossz ember?? Nem értem az ilyen szülőket, embereket..22/L vagyok 4 tetoválással,És lufikat fújok a konyhában mert holnap lesz a kislányom 1 éves szuletesnapja ..ugye milyen közveszélyes vagyok???! Ezzel a viselkedéssel el fogod veszíteni a lányod,soha nem fog benned még bízni,mindig azt fogja erezni hogy,az ő döntése neked soha nem fog tetszeni. Az ő élete már felnőt nő 18 éves ,nem 15 éves kamasz .Ha még nem volt barátja,akkor nincs tapasztalata ,talán te különb voltál nála?te mindig egyetértettel anyukáddal?? Ha igen jó neked ,de el kell hogy szomorítsalak veled még sokan nem értenek egyet!
2019. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!