Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, melyik verziónak...

Szülők, melyik verziónak örülnétek és miért?

Figyelt kérdés

A csinos, koraérett, kamasz lányod távolsági busszal menne haza. A busz lerobban 2 település között. Mobilja lemerül. Taxira amúgy sincs pénze. Fejből nem tud számot, így nem tud téged hívni.


A.: Várjon a pótlóbuszra, akár órákig a hideg buszon.


B.: Fogadja el az ajánlatot, hogy egy arra járó, látásból és hírből ismerős férfi hazahozza kocsival. A pasit ismeritek, rendes pasi, de nagy kan.



2019. jan. 17. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
12 éves koromtól egyedül tömegközlekedtem és mindig megvártam ilyenkor a pótlóbuszt/vonatot. Remélem, a lányaim is így tesznek majd és nem ülnek be akárki mellé az autójába.
2019. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy A. Remélem, hogy a lányomnak is lesz ennyi esze.

Egyébként ha ismerjük a pasit, nem tudja véletlenül a telefonszámunkat vagy wifin kideríteni nem nagy cucc. Az lenne a segítség. Vagy az, ha az autóstöltőt kölcsönadná.

2019. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A
2019. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Mindenképpen a tömeggel maradjon.


C) buszvezetőt kérje meg, hogy hívjon taxit és oda vitesse magát, ahol én vagy az Apja van és mi kifizetjük a taxit.

2019. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Pótlóbusz, és ne legyen annyira buta liba, hogy egyetlen tel számot sem tud megjegyezni.
2019. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Várjon pótlóbuszra vagy jelezze valahogy otthon, hogy gond van; ma már minden második embernek van mobilnete.


Pár hónapja egy 10 év körüli gyerek aludt el a távolságin mögöttem és későn ébredt meg. Saját telefonja nem volt, de pár perc alatt sikerült elérni egy rokonát facebookon és megoldódott a hazakerülése. Ha egy ijedt kisfiúnak van minimális lélekjelenléte és segítséget mer kérni, egy kamasztól is ez lenne a minimum.

2019. jan. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok szülő, de jézus, egyértelmű, hogy az A.

Először is, hideg ellen tud védekezni. Pl. be megy egy boltba. Másodszor meg ja, minden második embernek van manapság mobil nete.


F

2019. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ha az eszére hallgat, akkor megvárja a buszt. ha meg olyan típus, akkor elmegy a férfival.

de ehhez miért kell lemerült telefonnak lenni és kevés pénznek taxira???

2019. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A. Csakis az A.


Ismertitek a pasit, tudjátok, hogy nagy kan, de mégis felmerül melyik verzió lenne a jobb? A pasi egyértelmű azért venné fel, hogy megdugja, ha már alapból úgy ismeritek nagy kan.

2019. jan. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!