Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fogamzásgátlás 15 évesnek?

Fogamzásgátlás 15 évesnek?

Figyelt kérdés
A 15 éves lányom fogamzásgátlót akar. Ne menjünk bele abba, hogy egy ekkora gyereknek kell e szexuális életet élnie. Arra vagyok kíváncsi, hogy van e itt valaki, aki saját maga, vagy a lánya implantátumot hasznalt/használ. Van korhatár ? Interneten nem találtam ilyen információt. Tudom a táblázta lenne leglogikusabb valasztas, de eszméletlen szetszórt, biztos nem szedné rendesen.
2019. jan. 19. 14:05
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

Fregor!


Van agya. Neked ezek szerint nem jutott. Ne fáraszt magad további privát uzenetekkel: tiltottalak

2019. jan. 19. 14:20
 2/34 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a kislány nőgyógyászát kellene erről megkérdezni, de ilyen fiatal lánynak, aki még nem szedett semmilyen fogamzásgátlót, nem szokták javasolni, mert ugyanúgy lehet mellékhatása, gondolok itt a migrénre, a hányingerre stb. Na meg rendszertelen vérzést idéz elő. Össze vissza fog neki pecsételni, folyni, gondolom nem akar 3 évog nonstop betéttel járni kelni.



És ha szétszórt a tabletta szedéséhez akkor a szexhez is még gyerek.

2019. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
13%
Az implantátumnak mi köze a fogamzásgátláshoz?
2019. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
21%
Most akkor fogamzásgátlást akar vagy implantátumot akar?
2019. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
92%
Előző két válaszoló, létezik olyan h fogamzásgátló implantátum!!! Ha nem tudod miért írsz ide?
2019. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%
Implantátumot sosem használtam,de fogamzásgátlót szedtem 16 éves koromtól 19 éves koromig. Szerintem semmiképpen sem jó ötlet egy ilyen korú lánynak fogamzásgátlóznia. Az én szervezetemet teljesen tönkretette,majdnem trombózist kaptam és a fogamzásgátló miatt jött ki a migrénem. Neurológus mondta, hogy hagyjam abba. Másfél évig nem állt helyre a menstruációm,volt hogy 4 hónapig meg sem jött. Inkább használjanak óvszert,mert még nem elég érett hozzá a szervezete. Aki pedig szétszórt ilyen téren ne éljen nemi életet.
2019. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
95%

Nem hiszem, hogy itthon is van ilyen.

Nem vagyok tablettapárti, de ugyan miért ne tudná rendesen szedni? Arra már okostelefonos applikáció is van. Vagy óvszer... ja, azt meg biztos ciki venni, ugye?

2019. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem korai ennyi idősen szexelni. Viszont tabletta vagy implant bezavarnà a fiatal szervezet hormonàlis fejlődèsét. Ennyi idősen az óvszer lenne a legjobb megoldàs. Mennyire szètszòrt ès mennyire megbízható(ak) a partnere(i)? Lenne nàlauk mindig òvszer, megfelelően tàrolnàk ès hasznàlnàk? Egy rossz megoldás is jobb, mint esemèny utáni tablettát töbször bevenni egy èvben, vagy abortuszra jarni :/
2019. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%
Használjon óvszert,mint a többi fiatal.
2019. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%
Van-e komolyabb kapcsolata, vagy hajlamos az egyéjszakás kalandokra? Az utóbbi is az óvszer mellett szól. És ugye az óvszer a betegségektől is véd.
2019. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!