Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Más gyereke is videós híres...

Más gyereke is videós híres fortnite játékos akar lenni ha nagy lesz? Írassak új fogalmazást, vagy adja ezt be?

Figyelt kérdés
Ötödikes fiamnak adták fel hogy írjanak fogalmazást mik szeretnének lenni ki a példaképük. Na hát a fiam példaképe geri, benipowa és fortnite játékos akar lenni. Megindokolta hogy így otthon játszhat egész nap, nem kell dolgozni. Rosszul esett, hogy hiába a sok közös program, példamutatás ennyit értünk el.
2019. febr. 3. 18:52
1 2
 1/11 Norman Bates ***** válasza:
95%

Mi az, hogy “ujat irassak vele”???

Kiskamasz, persze, hogy bejonne neki az egesz napos videojatekozas...

Fiad vette az idot es faradtsagot, hogy megirja a fogalmazast te meg semmibe veve a munkajat rakenyszeritened, hogy kitalaljon valami kamu fogalmazast? 🤔🤔

2019. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Jó lesz ez, ne irass újat. Semmi értelme nem lenne. A tanár úgyis számít ilyenekre.
2019. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Holnapra kell beadni? Mert akkor már ne írjon újat. Ha későbbre kell, akkor igen írjon valami normálisabb szakmáról, csak érdekli valami más is.
2019. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szerdán kell leadni és ezt dacból írta mert volt veszekedés a játék miatt. Szabad idejében azt csinálhat amit akar nem szólunk már bele a netezésbe játékokba próbáljuk kicsit, hogy legyen felelősség tudata. Meg már ennyi idősen lehet magánélete stb. Na ezt kihasználta

Ő a fortnite miatt nem ment a héten edzésre és külön matek korrepetálásra. Hanem nekünk azt mondta hogy elmarad az óra a tanárjának meg, hogy mi nem érünk rá.

Ezen hogy kiderült, úgy megsértődött dühöngött:(

2019. febr. 3. 20:21
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Én nem értem, hogy ő min sértődött meg. Lehet, hogy jobban bele kellett volna szólnotok a netezésbe.
2019. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Az én gyerekem másodikos középiskolás és ő pl tetováló művész szeretne lenni. Erről tartott kiselőadást az iskolában, saját fotókkal, még video interjút készített az egyik helyi uzlettulajdonossal. Ugyan abszolúte kizárt, hogy valaha is tetováló legyen, mivel szinte nulla a kezugyessege, megsem alltam neki szidni meg ledegradálni miatta. Az ő dolga. Plane, hogy a vilagon semmi nem kovetkezik abbol, ha ő most épp tetováló akar lenni és erről ír. Attól még felnőttként lehet belőle akar agysebesz is. A gyereked elvégezte a feladatát, neked innentől nincs dolgod
2019. febr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

A fogalmazással nincs semmi baj. Szerintem mindenki tudja, hogy ebben a korban semmi jelentősége annak, hogy épp mi akar lenni.


A hazudozás miatt viszont megbüntetném. Nektek is hazudott, a tanárainak is egy videójáték miatt. Biztos, hogy egy ideig nem játszana. Dühönghetne nyugodtan.

2019. febr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Nyugi, minden masodik kamasz arrol álmodik hogy híres jutuber lesz, es csak jatszik es nem kell dolgoznia.

Nyugodtan adja be, aki ismeri a játékipart, es nem csak a jatekokat, az csak röhögni fog ezeken a celokon.

A hazugság viszont következménnyel jar.

2019. febr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Majd minden kamasz erről álmodik, nagyon sokan az ilyen témájú fogalmazásokban ezt írják.

De a hazudozás miatt már most töröljétek a Forniteot meg vegyétek vissza a szabad gépezés jogát.

Nem vagyok öreg, 27 vagyok, én is videójátékokon nőttem fel, de megsúgom ez már a függőség első jele. Pár hónap és simán bekamuzik valami betegséget, csak ne kelljen az iskolába se mennie.

2019. febr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vidonka válasza:
60%

Már ne haragudj, de szülőként elég baj ha manipulálni akarod a gyereked, és ilyen kicsi dolgokban is elveszed a szabadságát. miért ne írhatná le amit gondol??? őszintén?! hazugságra nevelnéd? neked kell megfeleljen még a gondolatait illetően is? vagy csak magadat félted, mert vajon mit gondol majd rólad a tanár ha meglátja miket ír a gyerek, vajon azt, hogy rossz szülő vagy?

hát ez nagyon gáz, főleg, hogy itt kérsz véleményt erről :(

2019. febr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!