Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszoknak mennyire ajánlott...

Kamaszoknak mennyire ajánlott szexelni?

Figyelt kérdés

Elégé megtévesztő kérdés, mondják egy páron hogy rá érnek elveszteni a szűzeségüket 20 évesen is nos?

[link]

Hogyan éli meg egy kamasz lány a szexuális életét, ős is vágyik mint a többi a szexre nem?



2019. febr. 16. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Te nem voltál kamasz, hogy ennyire nem tudod? Rögtön felnőttként születtél meg?

Az ember akkor szexeljen, amikor leginkább kívánja és úgy érzi készen áll rá. (Persze nyilván ne 13 évesen, de azért nem kell házasságig tartogatni a szüzességet, mert az sem egészséges) Miért ne vágyna a kamaszlány a szexre?? Vagy azt gondolod, a kamaszlányok csak azért szexelnek, mert a fiúk beszélik rá őket? Mert akkor el kell mondjam, hogy hülye vagy. xD A szexre való vágyakozás az ember természetes ösztöne, nemtől függetlenül.

2019. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
22%
Elsőre fájdalmas addig amig egyszer-kétszer,Nem csinálod,Ez olyan mindt a cigi!Ha elsőre cigizel,Köhögni fogsz majd amikor megszokod,Akkor Egyre jóbban kéred.Érdemes olyannal elveszteni a szűzességed,Aki ért is hózzá,Aki tapasztalt,mert nagyon fájdalmas lehet!
2019. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
37%
Útolso vagyok)Azon kivűl te is voltál kamasz,Te tudhatod!
2019. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Akkor és annyira amennyire kivánja! A természet dönti el minden élőlénynél!
2019. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Magamról tudok nyilatkozni. 13 évesen eldöntöttem, hogy egyetlen férfivel szeretné ezt átélni. Nem feltétlenül esküvőig várni, de csak azzal az egy férfivel lenni, aki a férjem lesz. 18 voltam, amikor összejöttünk, 20 az esküvőnkkor. Nehéz volt, mert borzasztóan vágytam rá, de biztos voltam az elhatározásomban, ő is az övében, így végül megvártuk a nászéjszakát.


10 év eltelt azóta és azt mondom, jó döntés volt így. Sokkal jobban megismertük egymást lelkileg, mert nem vette el a szex az eszünket, de annyit azért megengedtünk magunknak, hogy tudtuk, a kémiával nem lesz gond. Nincs is. 😊

2019. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Én 14 éves voltam, úgy éreztem készen is állok, kíváncsi is voltam és nagyon aranyos barátom volt abban az időben aki nagyon odavolt értem (én érte már kevésbé). Nem bántam meg soha. :) Neki nem én voltam az első (idősebb volt nálam 2 évvel) úgyhogy nagyon sokat segített, türelmes volt és minden buta kérdésemre kedvesen válaszolt illetve nagyon finomat csinált mindent nem ilyen durr bele bumm módon.

Én mindig nagyon vágytam a szexre de voltak olyan férfiak körülöttem akikkel egyszerűen nem működött, ilyenkor továbbáltam, nem vagyok rá feltétlenül büszke de majdnem 30 férfivel lehettem együtt a férjemig. Kamaszként kikísérleteztem magam aztán 21 évesen megismertem a férjem akivel a legszebb, legjobb volt és hozzámentem, azóta is imádom vele. Teljesen más egyébként szerintem gyerekként (kamaszként) és felnőttként szexelni.

2019. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

Elég fura kérdés,szerintem nem kell siettetni elég szomorú aki túl korán csinálja arra nem lennék büszke,szakértők szerint is 16 éves kor előtt nagyon korai és még az a legalsó határ és még azt is korainak tartják.


Szerintem semmi baj nincs ha 18 évesen csinálja valaki,még mindig jobb mint amikor általános iskolás korban már csinálja.

2019. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
a elgtöbb fiatal nem 13-4 évesen veszti el a szüzességét bocs de ez legenda
2019. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
14*
2019. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Tudom,de itt volt ilyen hozzászólónk,aki elég korán kezdte, én arra nem lennék büszke az tuti.És sajnos azért egyre több kamasz van akik viszont 14-15 évesen már csinálják,a szexhez nagyok,de közben meg el elkényesztetet gyerekek módjára meg mindent az anyuknak kell helyettük megcsinálni.



Korábban is volt hasonló kérdés ott a téma az volt hogy hány éves kortól engednék hogy fiú aludjon a lánynál hát ott is volt egy anyuka aki nem értette mi gond a korai szexel,az ő 14 éves lánya simán aludhat együtt fiúval.

2019. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!