Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányok hogyan élik meg...

A lányok hogyan élik meg mindennapjaikat kamasz korban?

Figyelt kérdés

2019. febr. 19. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom más, hogy élte meg, de én kamaszként állandóan álmodoztam, világ megváltó terveken agyaltam és mindig volt egy plátói szerelmem, aki után epekedtem.
2019. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon ingadozik a hangulatom, vidám és szomorú, szorgalmas és lusta, céltudatos és reményvesztett vagyok egyszerre.

Van egy fiú, akit nagyon szeretek, de ő engem nem. Néha hajlamos vagyok úgy látni, mintha kölcsönös lenne, párszor megölelem, kicsit hozzábújok, sokat beszélünk, de ez összességében egy barátzónás kapcsolat 😓 Gyakran sírok és vagyok szomorú miatta, főleg, ha este megölelem a párnámat, és elképzelem, milyen vele lenni.

Szociális élet:kicsit nehezen nyílok meg, de kb mindenkivel beszélek egy kicsit. Kb 5-6 barátom van, gyakran vagyok csak fiú társaságban, egy kicsit fiúsabb vagyok mint a többi lány.

Még egy dolog velem kapcsolatban, hogy egyszerre vagyok nagyon gyerekes, de emellett anyáskodó is, meg aki nem ismer azt hiszi kis ártatlan angyalka vagyok, a barátaim pedig tudják, hogy egy kis pervi dög.😂😂

Ha van bármi kérdésed még hozzám, írj nyugodtan 😉

17/l

2019. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, de van egy húgom. Ő szeret velünk lenni, olvasgatni, főzöcskézni, gitározni, zenét hallgatni. A szobájában keveset van, de ha fent van a szobájában, akkor telefonozik, gondolom chatel a barátnőivel meg ilyenek. Suli után általában a barátnőivel beül valahová, de nem sokáig. Itthon is elvannak, beszélgetnek, poénkodnak. Barátja még nem volt, nemi életet sem él még hálistennek, de most van egy srác, akibe szerelmes. Róla ábrándozik.

Történeteket is ír. Még ilyen apróságok.


14 éves a húgom.

2019. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nightlover válasza:
100%

szia.

nekem labilis a lelkiállapotom és hangulatingadozásaim vannak. szeretek egyedül lenni a szobámban, igényem van a magányra mikor olvasok, rajzolok, sorozatot nézek,zenét hallgatok vagy írok. könnyen tetszik meg bárki és könnyen esek ábrándokba, de szerelmes csak egyszer voltam eddig. közösségben inkább zárkózott vagyok, 3 barátom van, de a többi ember általában zavar. nem lázadok a szüleim ellen, de nehezen nyílok meg nekik. sokszor nem tudom hogy kellene viselkednem, nem találom a helyem a saját érzéseim között, önértékelési problémáim vannak. alapvetően nyugodt vagyok, nem szoktam dühöngeni csak lehangolt vagyok, olyankor pedig muszáj odabújnom valakihez. szeretem magam vagy utálom, ez gyakran váltakozik, de másokat szeretni nagyon szeretek.

2019. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!